Ta oferta pracy jest nieaktualna od 230 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konstruktor

  • Brzesko, Bochnia, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-09-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KONSTRUKTOR
    Miejsce pracy: Brzesko

    Opis stanowiska:

    • konstruowanie maszyn i urządzeń na zlecenie klienta;
    • nanoszenie zmian konstrukcyjnych na dokumentacji;
    • współpraca z technologami w zakresie uzgodnienia wymagań;
    • samodzielna interpretacja założeń projektowych;
    • szacowanie wymaganego czasu na wykonanie kompletnego projektu;
    • tworzenie dokumentacji BOM;
    • optymalizacja kosztów i czasu realizacji oprzyrządowania;
    • współpraca z pracownikami Działu Technicznego;
    • wdrażanie nowych rozwiązań;
    • przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej, modele 3D, rysunki 2D, listy materiałowe BOM;
    • współpraca z klientami przy realizacji otrzymanych zleceń;
    • nadzór w trakcie realizacji produkcji oraz odbiór poprodukcyjny.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne;
    • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
    • znajomość języka angielskiego;
    • doświadczenie w pracy z oprogramowaniem inżynierskim 3D a w szczególności: Inventor, Solid Works;
    • umiejętność planowania i efektywnego zarządzania czasem;
    • umiejętności komunikacyjne i myślenia abstrakcyjnego;
    • cierpliwość, uprzejmość, solidność, wysoka kultura osobista;
    • umiejętność pracy w zespole, otwartość na pomysły i opinie zespołu;
    • pogodne usposobienie i zamiłowanie do innowacji – lubimy pracować z takimi ludźmi.

    Mile widziane:

    • znajomość języka francuskiego;
    • wiedza z zakresu projektowania kolejowego lub automotive.

    Oferujemy:

    • rzetelne warunki zatrudnienia;
    • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
    • umowę o pracę na pełny etat (również w okresie próbnym).

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk: