Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor

BORIMEX ZK Sp. z o.o.

  • Borowa 110b, Borowa (pow. mielecki)
    Borowa (pow. mielecki), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

110b

Borowa (pow. mielecki)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie koncepcji konstrukcji nowych, rozwojowych projektów;

  • Konstruowanie nowych wyrobów i wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w już istniejących wyrobach;

  • Tworzenie rysunków wykonawczych i złożeniowych elementów;

  • Poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych i wspieranie nowych wdrożeń oraz projektów, związanych z poprawą jakości oraz redukcją kosztów;

  • Współpraca z wydziałami produkcji przy wdrażaniu projektów.

Nasze wymagania

  • Wiedzy z zakresu inżynierii mechanicznej;

  • Umiejętności doboru materiałów;

  • Chęci rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji;

  • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne;

  • Znajomości programów CAD 3D.

To oferujemy

  • Rozwój zawodowy w asystowaniu w nowych projektach;

  • Partnerskie traktowanie;

  • Przyjazną atmosferę w zespole inżynierów chętnie dzielących się swoją wiedzą i doświadczeniem;

  • Zdobywanie doświadczenia w szerokim zakresie inżynierii i najnowszych technologii w projektach dla największych europejskich firm;

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i warsztatach;

  • Udział w projektach zespołów kształtujących kierunki rozwoju firmy;

  • Stabilne zatrudnienie;

  • Umowę o pracę na pełny etat;

  • Uczciwe wynagrodzenie;

  • Zdrowe środowisko bez wpływu powietrznych zanieczyszczeń strefowych;

  • Szybki dojazd do pracy – bez korków;

  • Dofinansowanie w wysokości 80 zł do karty Multisport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Jeżeli motywuje Cię ciekawa praca w atrakcyjnej i stabilnej branży oraz posiadanie samodzielności i przełożonych, którzy doceniają Twoją inicjatywę, to dołącz do naszego zespołu fachowców.

Stawiamy na wykwalifikowaną kadrę.

Od 40 lat Borimex produkuje najwyższej jakości wyroby metalowe dla przemysłu obronnego, energetycznego, kolejowego, wydobywczego i maszynowego dla kontrahentów w Polsce i za granicą.

Współpracujemy z największymi przedsiębiorstwami na terenie Europy. Rozwijamy się bardzo dynamicznie i w ostatnich 5-ciu latach dwukrotnie zwiększyliśmy zatrudnienie.

Obecnie rozpoczynamy kilka nowych projektów z naszymi klientami, dlatego chętnie zobaczymy Cię w naszym zespole.

Przewiń do profilu firmy