Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor branży mechanicznej

ControlTec Sp. z o.o.O firmie

  • Płock

    Płock, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie rozwiązań koncepcyjnych, weryfikacja dokumentacji tworzonej przez zewnętrzne biuro projektowe

  • Nadzór prac podwykonawców branży mechanicznej

  • Koordynacja dostaw branży mechanicznej na obiekcie

  • Kontakt z klientem w zakresie bieżących uzgodnień

  • Rozwiązywanie problemów technicznych wynikłych na etapie projektu i uruchomień

  • Udział w odbiorach branży mechanicznej

  • Udział w uzgodnieniach z UDT

  • Tworzenie harmonogramów realizacji prac w zakresie mechaniki

  • Koordynowanie realizacji budżetu branży mechanicznej

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane portfolio zrealizowanych projektów)

  • Gotowość do pracy na obiekcie

  • Wykształcenie wyższe na kierunku mechanika

  • Zaangażowanie w pracę, nastawienie na efekt końcowy

  • Znajomość zagadnień z branży powiązanych: automatyka, elektryka

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na obiektach Orlen

Mile widziane

  • Cierpliwość

  • Dokładność, sumienność i odpowiedzialność

To oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość dynamicznego rozwoju

  • Udział w interesujących projektach

  • Atrakcyjne formy wynagradzania

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Pakiet benefitów (karta Multisport, dofinansowanie do wczasów, ubezpieczenia grupowe, bony świąteczne, platforma do nauki języka angielskiego i niemieckiego)

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • platforma do nauki języka angielskiego i niemieckiego

  • dofinansowanie do karty Multisport

ControlTec Sp. z o.o.

Firma ControlTec, wiodący integrator z obszaru automatyki przemysłowej, poszukuje pracowników na stanowisko Konstruktora branży mechanicznej.

Przewiń do profilu firmy

Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego LM oraz CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową: www.controltec.pl

Wejdź na nasz oficjalny kanał na YouTube.