Oferta pracy

Konstruktor

Kujawska Fabryka Maszyn Rolniczych Spółka z o.o.O firmie

  • Kolejowa 54
    Brześć Kujawski, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Kujawska Fabryka Maszyn Rolniczych Spółka z o.o.

Kolejowa 54

Brześć Kujawski

Konstruktor

Opis stanowiska:

  • wykonywanie i aktualizacja dokumentacji konstrukcyjnej
  • współpraca we wdrażaniu nowych projektów
  • tworzenie modeli konstrukcyjnych w środowisku Solid Works
  • współpraca z działem produkcji i technologicznym
  • praca na terenie zakładu pracy

Wymagania:

  • znajomość środowiska CAD najlepiej SolidWorks
  • wykształcenie średnie/wyższe (preferowane kierunki: budowa maszyn, mechanika)
  • znajomość rysunku technicznego

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę w młodym zespole w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju i awansu
  • bardzo dobre warunki pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy