Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor

KERA AWAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Dobieżyńska 56, Buk
    Buk, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

KERA AWAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dobieżyńska 56

Buk

Twój zakres obowiązków

  • konstruowanie nowych wyrobów i wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w już istniejących

  • wykonywanie obliczeń konstrukcyjnych

  • poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych i wspieranie nowych wdrożeń

  • uczestniczenie w procesie badawczym

  • przygotowywanie dokumentacji 2D i 3D na potrzeby działu produkcji i działu sprzedaży

  • tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną

  • wsparcie wiedzą techniczną innych działów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, min. z tytułem inżyniera, preferowany kierunek budownictwo lub budowa maszyn

  • wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia

  • wiedza z zakresu prowadzenie projektów

  • dobra samoorganizacja pracy własnej

  • biegła znajomość oprogramowania AutoCAD, Solid Works, pakiet MS Office

  • umiejętność pracy zespołowej

Mile widziane

  • znajomość branży budowlanej i zabezpieczeń przeciwpożarowych

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia i wynagradzania

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny (LuxMed lub Medicover)

  • praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku