Administratorem Pani/Pana danych osobowych objętych formularzem oraz zawartych w dokumentach aplikacyjnych (razem zwanych dalej: zgłoszeniem rekrutacyjnym) są Kolejowe Zakłady Łączności sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Ludwikowo 1. Pani/Pana dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym są przetwarzane KZŁ Bydgoszcz sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Ludwikowo 1 w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana dodatkowej zgody także w przyszłych procesach rekrutacyjnych.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor

Kolejowe Zakłady Łączności sp. z o.o.

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ważna jeszcze 10 dni
    do: 28 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wymagań projektowych,

  • Projektowanie urządzeń wg opracowanych założeń oraz norm,

  • Tworzenie dokumentacji produkcyjnej,

  • Poszukiwanie nowych oraz optymalizacja i modernizacja już istniejących rozwiązań konstrukcyjnych,

  • Współpraca z innymi działami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, mechatronika, budowa maszyn, lub pokrewne),

  • Praktyka zawodowa: min. 1 rok,

  • Znajomość rysunku technicznego i podstaw konstrukcji maszyn,

  • Podstawowa wiedza z zakresu technologii gięcia blach, procesu spawania i obróbki skrawaniem,

  • Znajomość systemów projektowania CAD 2D i 3D,

  • Umiejętność pracy zespołowej,

  • Samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

  • Gotowość do podnoszenia własnych kwalifikacji,

  • Dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, kreatywność oraz wysoka kultura osobista,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu wystarczającym do zrozumienia dokumentacji technicznych.

Mile widziane

  • Uprawnienia SEP,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Znajomość środowiska Solid Edge,

  • Wiedza/doświadczenie z zakresu zarządzania produktem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Umowę o pracę,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia w realizacji ciekawych i złożonych projektów,

  • Możliwość szkoleń oraz podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole specjalistów,

  • Świadczenia socjalne i pracownicze,

  • System premiowy,

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna