Oferta pracy

Konstruktor

Makrusz S.A.O firmie

  • Solna 20
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Makrusz S.A.

Solna 20

Bydgoszcz

MAKRUSZ S.A. jest uznanym producentem kruszarek, młynów i innych maszyn specjalnych, który działa na rynku krajowym i zagranicznym od 1998 roku. Projektujemy i produkujemy różnego rodzaju maszyny, takie jak kruszarki udarowe, walcowe, szczękowe, stożkowe i młotkowe, a także młyny bębnowe i wibracyjne.

Konstruktor

OPIS STANOWISKA:

  • Projektowanie maszyn, urządzeń
  • Opracowywanie dokumentacji wykonawczej
  • Kontrola powykonawcza nowych maszyn (testy)
  • Wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w istniejących i nowych konstrukcjach
  • Wdrażanie do produkcji i ścisła współpraca z działem produkcji (przygotowywanie list materiałowych i nadzór nad projektem)

  • Posiadasz wyższe wykształcenie techniczne,
    kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewne
  • Znasz oprogramowanie AutoCAD oraz 3D CAD (preferowany Inventor 2017)
  • Potrafisz posługiwać się arkuszem kalkulacyjnym MS Excel, Word
  • Posiadasz dobrą znajomość podstaw konstrukcji maszyn
  • Umiejętnie planujesz własny czas pracy
  • Jesteś kreatywny, komunikatywny, dokładny
  • Znasz język niemiecki lub angielski w stopniu komunikatywnym
  • Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lat

    OFERUJEMY:

  • Pracę na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się i stabilnej firmie
  • Udział przy wdrażaniach nowych, innowacyjnych technologii
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i zaangażowania

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk: "Aplikuj"

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy