Oferta pracy

Konstruktor

EGGERSMANN POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma Eggersmann Polska Sp. z o.o.. zajmuje się projektowaniem oraz budową maszyn orazinstalacji do obróbki mechanicznej i biologicznej odpadów komunalnych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Konstruktor

Obowiązki:

  • Projektowanie maszyn i urządzeń przemysłowych,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej (rysunki złożeniowe, wykonawcze, raporty),
  • Dobieranie elementów handlowych,
  • Poszukiwanie rozwiązań usprawniających w zakresie jakości produktu, materiałów, kosztów,
  • Współpraca przy tworzeniu Instrukcji Obsługi projektowanych urządzeń,
  • Nadzór nad prawidłowym wykonaniem przekazanej dokumentacji,
  • Współpraca z działem handlowym przy definiowaniu oferty dla Klienta,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewne),
  • Biegła znajomość zagadnień projektowania mechanicznego 2D/3D,
  • Biegła znajomość rysunku technicznego oraz programu Autodesk Inventor,
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Znajomość jęz. niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność pracy w zespole i wysoka kultura osobista,
  • Znajomość układów mechanicznych, pneumatycznych, hydraulicznych,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i zadań,

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające posiadanych umiejętności,
  • Umowę o pracę ze stabilną perspektywą rozwoju,
  • Udział w szkoleniach i możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
  • Ubezpieczenie, oraz inne świadczenia w zakresie ZFŚS
  • Interesującą pracę pełną wyzwań,
  • Miejsce w profesjonalnym i dynamicznym zespole,

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy