Logo Pracuj.pl

Konstruktor

CGH Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

CGH Polska Sp. z o.o.

Srebrna 39

Bydgoszcz

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie zbiorników zgodnie z międzynarodowymi normami
  • Przygotowywanie rysunków detalicznych na produkcję
  • Wykonywanie obliczeń wytrzymałościowych (VVD)
  • Dobór materiałów konstrukcyjnych i przygotowywanie list materiałowych (MS Dynamics)
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej pod zatwierdzenie przez Jednostkę Notyfikowaną

Nasze wymagania

  • Skończone studia inżynierskie mechaniczne lub pokrewne
  • Biegłą znajomość oprogramowania 2D/3D (preferowany SolidWorks)
  • Umiejętność porozumiewania się w języku angielskim
  • Bardzo dobrą znajomość rysunku technicznego

Mile widziane

  • 2 lata doświadczenia na stanowisku konstruktora w branży stalowej

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności i zaangażowania
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin, bez wyjazdów służbowych
  • Pracę w międzynarodowym środowisku dającym możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Znakomitą atmosferę w pracy, w trzynastoosobowym, młodym zespole
  • Obszerny pakiet benefitów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • pikniki rodzinne

CGH Group jest liderem w produkcji zbiorników stalowych oraz stacji kontenerowych w Polsce, której odbiorcami są największe koncerny naftowe, przedsiębiorstwa krajowe i zagraniczne z Europy, Afryki i Azji.

Konstruktor, Srebrna 39, Bydgoszcz