Konstruktor

CadMax

  • Szyby Rycerskie 4, Bytom
    Bytom, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3

CadMax

Szyby Rycerskie 4

Bytom

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie oprzyrządowania spawalniczego oraz oprzyrządowania wspierającego produkcje

  • Projektowanie całych stanowisk roboczych

  • Sporządzanie dokumentacji 2D i 3D

  • Odpowiedzialność za terminowe i właściwe wykonywanie przydzielonych zadań

  • Bezpośredni kontakt z technologiem klienta w celu doprecyzowania wymagań

  • Wsparcie w zakresie produkcji, wdrożenia oraz uruchomienia projektów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Język angielski komunikatywny

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość Catii - mile widziana

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Wsparcie przy rozpoczynaniu pracy

  • W pełni wyposażone stanowisko

  • Pozytywną atmosferę

  • Możliwość rozpoczęcie pracy od zaraz w oparciu o umowę o pracę, kontrakt B2B,

  • Premię Świątecznie i wakacyjne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

CadMax

Świadczymy szereg profesjonalnych usług. Nasz dział konstruktorski podejmuje się wszelkich projektów/procesów tworząc koncepcje, wykonując dokumentację 2D/3D oraz prowadząc doradztwo techniczne dla klientów. Nasi liderzy projektów z sukcesami uruchamiają całe linie produkcyjne, podczas pierwszych montaży wprowadzając niezbędne poprawki na oprzyrządowaniu.

Przewiń do profilu firmy