Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor CAD 3D (Dział Technologiczno- Konstrukcyjny/branża mechaniczna)

ASMP Sp. z o.o. spółka komandytowa

5 50011 000 brutto / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z klientem od etapu opracowania koncepcji do odbioru końcowego prowadzonych projektów

  • Terminową realizację projektów z zachowaniem założeń technicznych, funkcjonalnych i budżetowych

  • Projektowanie w 3D prototypowych linii produkcyjnych z wielu gałęzi przemysłu

  • Opracowanie dokumentacji wykonawczej 2D – warsztatowej

  • Nadzorowanie przebiegu wszystkich etapów projektów

  • Ocena efektów wykonywanych prac i wprowadzanie ewentualnych poprawek

  • Rozliczanie prowadzonych projektów

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku pracy

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzenia projektów

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn)

  • Znajomość procesów produkcyjnych w branży mechanicznej

  • Biegła znajomość rysunku technicznego

  • Znajomość obsługi oprogramowania CAD 3D i 2D

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office

  • Sprawność w rozwiązywaniu problemów technicznych

  • Gotowość do pracy w delegacji w zakresie prowadzonych projektów (głównie Polska)

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Dużą różnorodność pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia

Firma ASMP dostarcza produkty dla przemysłu chemicznego, farmaceutycznego, spożywczego, cukrowniczego, motoryzacyjnego, poligraficznego i budowlanego. Oprócz rynku polskiego, ASMP obsługuje również kontrahentów z Niemiec, Szwecji, Francji, Włoch, Austrii, a także Białorusi i Mołdawii.

Mamy bogate doświadczenie, sprawdzonych fachowców i niezbędne narzędzia, dzięki którym możemy zaprojektować, zbudować i wdrożyć najbardziej nietypowe urządzenia i technologie przemysłowe.

Sprawdzony zespół fachowców, 75 lat doświadczenia, a przede wszystkim uczciwość, konsekwencja, solidność i wzajemne zaufanie – to wartości, które stanowią solidną podstawę dla naszej codziennej pracy.

Nasz zespół to ponad 50 osób współpracujących ze sobą od lat.

Przewiń do profilu firmy

Wymagane dokumenty:

  • CV, dokumenty potwierdzające wykształcenie, umiejętności, szkolenia, kursy itp.

  • CV z klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji(zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."