Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Konstruktor CAD 3D medyczny

Centrum DrukuO firmie

Centrum Druku

Strycharska 4

Kraków

Centrum Druku funkcjonuje w branży nowoczesnych technologii przemysłowego druku 3D - jako partner strategiczny HP - jest oficjalnym dystrybutorem technologii 3D HP Multi Jet Fusion w Polsce.

Zapraszamy do współpracy w ramach naszego nowego projektu ORTHEO3D.COM

Dołącz do naszego zespołu specjalistów, którzy postawili sobie za cel zrewolucjonizowanie sposobu tworzenia ortez 3D w oparciu o przemysłową technologię MJF HP3D.pl.

Opis stanowiska:

Głównym zadaniem będzie projektowanie i optymalizacja hybrydowych ortez 3D dla młodych pacjentów.

Dodatkowo:

  • Współpraca przy tworzeniu i doborze nowych rozwiązań technologicznych,
  • Skanowanie 3D i pobieranie miar,
  • Udział w procesie wytwarzania przyrostowego projektowanych wyrobów medycznych,
  • Przeprowadzanie kontroli jakości,
  • Opracowywanie specyfikacji technicznej.

Nasze wymagania:

  • Duża motywacja oraz chęć rozwoju w branży projektowania CAD 3D spersonalizowanego sprzętu medycznego,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub ostatni rok studiów w zakresie inżynierii biomedycznej, mechaniczno-medycznej, mechaniki i budowy maszyn, ew. pokrewne lub doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wiedza z zakresu biomechaniki, biokinematyki, ortotyki, ortopedii,
  • Płynność w posługiwaniu się programami do modelowania 3D oraz wiedza z zakresu różnych technik modelowania 3D (bryłowe, powierzchniowe, wielokątowe).

Dużym atutem będzie:

  • Znajomość technik skanowania 3D,
  • Doświadczenie z zakresu wytwarzania przyrostowego 3D,
  • Wiedza dotycząca analizy wytrzymałościowej,
  • Wyczucie trendów dla designu odnośnie projektowania przemysłowego.

Dodatkowo:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów.

Oferujemy:

  • Udział przy rozwoju unikalnego projektu dotyczącego medycyny i druku 3D,
  • Dostęp do produkcyjnej technologii 3D na bazie drukarek HP 5210 MJF oraz HP 580 MJF, zaawansowanych urządzeń testowych Shimadzu AGX-V, skanerów 3D Artec Leo, systemu analizy Qualisys i wielu innych innowacyjnych rozwiązań,
  • Pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Rozwój zawodowy w zespole entuzjastów przemysłowych technologii 3D.

Dodatkowo:

  • Komfortowy biurowiec - filtr antysmogowy
  • Stabilna pozycja rynkowa firmy
  • Biura blisko Centrum - 10 minut tramwajem od Dworca
  • Przyjazna atmosfera pracy - zaangażowany i zgrany zespół
  • Konkursy z nagrodami, coroczna impreza z atrakcjami, paczki i bony świąteczne
  • Doskonalenie - udział w interesujących projektach i szkoleniach
  • Regularna dostawa owoców
  • Elastyczne godziny pracy
  • Codziennie świeży sok
  • Ubezpieczenie na życie i opieka medyczna na preferencyjnych warunkach
  • Karta sportowa na preferencyjnych warunkach
  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą rekrutacji
w firmie Centrum Druku AM Stachura sp.k.: www.centrumdruku.com.pl/rekrutacja_RODO

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą poniższego przycisku:
Prosimy o zapoznanie się i zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Centrum Druku AM Stachura sp.k. z siedzibą w Krakowie (30-054 Kraków), ul. Czarnowiejska 43, KRS: 0000493436, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji do Centrum Druku AM Stachura sp.k. z siedzibą w Krakowie. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.”
Pozostawiamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty kandydatów.

Ogłoszenie archiwalne