Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor CAD (Catia V5 lub Siemens NX)

Logtech GmbH

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie zmian konstrukcyjnych,

  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej,

  • Codzienny kontakt mailowy oraz poprzez telekonferencje z klientem zagranicznym w celu uzgodnienia wymagań i postępu w projekcie,

  • Rozwiązywanie pojawiających się problemów, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań,

  • Praca pod kierunkiem doświadczonych inżynierów.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość Catia V5/Siemens NX – wymóg konieczny,

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego oraz języków obcych: angielskiego lub niemieckiego – wymóg konieczny,

  • Minimum 3-5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z projektowaniem w Catia V5/Siemens NX w branży motoryzacyjnej, lotniczej, AGD lub kolejowej,

  • Znajomość branży motoryzacyjnej, aktualnych trendów oraz wykorzystywanych technologii,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz uzgodnionych terminów,

  • Samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów,

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej w tym umiejętności ustalania priorytetów,

  • Umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobre umiejętności interpersonalne.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym, bardzo profesjonalnym środowisku

  • Nowoczesne stanowiska pracy

  • Możliwość wyjazdów za granice

  • Bardzo dobre wynagrodzenie

  • Możliwość uzyskania wysokich stanowisk w firmie

  • Podniesienie osobistych kwalifikacji

  • Uczestnictwo w innowacyjnych projektach

O nas

Firma Logtech GmbH z siedziba w Monachium zajmuje się od wielu lat projektowanie różnorodnych części samochodowych jak i części dla przemysłu lotniczego. Naszymi partnerami i klientami są w większości wszystkie koncerny samochodowe na terenie Europy, jak i duża ilość ich dostawców.