Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor CAD CREO

ALTEN Engineering Factory Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój i konstrukcja podzespołów lub pojedyńczych elementów z tworzyw sztucznych, blach oraz cześci odlewanych ciśnieniowo

  • Integracja cześci znormalizowanych (wały, osie, koła zębate, tuleje)

  • Integracja komponentów elektronicznych

  • Integracja układów scalonych

  • Wykonywanie dokumentacji 3D i rysunków 2D, zgodnie z założeniami danego projektu

  • Tworzenie wykazu cześci oraz ich specyfikacji

  • Analiza tolerancji części

  • Wsparcie techniczne poddostawców części

  • Samodzielne wykonywanie powierzonych zadań konstrukcyjnych

  • Wsparcie przy montażu prototypów oraz ich techniczna ocena

  • Wsparcie w procesach walidacji produktu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku budowa maszyn / mechatronika lub

  • wykształcenie techniczne kierunkowe: mechanika i budowa maszyn / mechatronika

  • Min. 3-5 letnie doświadczenie zawodowe w zakresie rozwoju konstrukcji części/podzespołów

  • Znajomość konstrukcji według zasad prawidłowej technologii wykonywania cześci z tworzyw sztucznych oraz części odlewanych ciśnieniowo

  • Znajomość procesów produkcyjnych blach giętych

  • Znajomość zasad tworzenia rysunku technicznego

  • Praktyczna umiejętność pracy w środowisku CAD, wymagany program: PTC Creo

  • Dobra znajomość środowiska MS Office

  • Znajomość j. niemieckiego oraz j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • stabilną współpracę w doświadczonym zespole

  • możliwość zdobywania doświadczenia w dużej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • pakiety socjalne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

Firma ALTEN Engineering Factory Sp. z o.o. należąca do ALTEN GROUP jest spółką będącą polskim oddziałem niemieckiej firmy ALTEN GmbH z siedzibą w Monachium. Spółka świadczy usługi konstrukcyjno – inżynieryjne dopasowane do indywidualnych wymagań i potrzeb klientów.

Przewiń do profilu firmy