Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor CAD

Tekemas Poland Sp. z o.o.

  • Krakowska 1b, Dębica
    Dębica, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Krakowska 1b

Dębica

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie dokumentacji 3D;

  • Tworzenie dokumentacji technicznej projektowanych części (rysunki wykonawcze, złożeniowe, montażowe);

  • Koordynacja prowadzonych projektów;

  • Współpraca z Kierownikiem projektu;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechanicznym;

  • Znajomość zasad rysunku technicznego oraz podstaw konstrukcji i technologii maszyn;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Bardzo dobra znajomość programu Autodesk Inventor;

  • Dobra znajomość programu AutoCad;

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

To oferujemy

  • praca nad projektami w środowisku międzynarodowym(głównie rynek skandynawski);

  • wyjazdy zagraniczne;

  • satysfakcjonujące warunki zatrudnienia adekwatne do doświadczenia umiejętności;

  • możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kwalifikacji;

  • przyjazną atmosferę pracy;

O nas

Tekemas dostarcza niestandardowe rozwiązania i wdraża linie produkcyjne do obsługi materiałów sypkich na calym swiecie.

Nasze rozwiązania techniczne charakteryzują się innowacyjną technologią, precyzją, niezawodnością oraz wysoka jakość.