Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor - CAD Designer

SPLINE s.c. PIOTR WYDERSKI, DANIEL RZEPLIŃSKI, KAROL KOMINEK

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektowaniu nowych modeli samochodów dla topowych marek

  • Projektowanie i modelowanie nowych komponentów w obszarze exterior/interior

  • Tworzenie modeli 2D/3D oraz niezbędnej dokumentacji

  • Ścisła współpraca z zespołem projektowym

  • Przygotowywanie koncepcji, tworzenie nowych produktów oraz wprowadzanie zmian

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • 3 + lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży automotive

  • Bardzo dobra znajomość systemu CATIA V5/V6

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Samodzielność w opracowywaniu rozwiązań konstrukcyjnych przy uwzględnieniu uwarunkowań technicznych i technologicznych.

To oferujemy

  • Prace zdalną w pełnym wymiarze czasu

  • Elastyczne godziny pracy

  • Dowolną formę współpracy – B2B/UoP/umowa zlecenie

  • Możliwości rozwoju zawodowego

O nas

Spline has been established in 2018 in Katowice, we have been working in the automotive design market since our beginning. We carry out projects in the creative areas for the largest automotive corporations in Europe.

Due to the constantly increasing demand for our services, we are opening a hiring department that will enable the company to enter the next stage of development.