Oferta pracy

Konstruktor CAD (Designer)

FRIMO Group GmbHO firmie

FRIMO Group GmbH

07-100 Węgrów

Węgrów

Grupa FRIMO jest jednym z wiodących światowych producentów narzędzi i technologii zakładowych do produkcji wysokiej jakości komponentów z tworzyw sztucznych. Jako uznany partner systemowy dla międzynarodowego przemysłu motoryzacyjnego, dostarczamy spersonalizowane i wydajne rozwiązania produkcyjne w całym łańcuchu wartości.

Poszukujemy do naszego oddziału w Węgrowie (woj. Mazowieckie)
Konstruktor CAD

Obowiązki:

  • Opracowanie i projektowanie narzędzi oraz maszyn w systemie CAD 3D
  • Zwiększanie potencjału optymalizacji konstrukcji pod względem funkcjonalności technicznej, materiałowej oraz ekonomicznej,
  • Tworzenie dokumentacji wykonawczej  w 2D,
  • Opracowywanie specyfikacji technicznej,
  • Opracowywanie analizy wykonalności konstrukcyjnej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu mechanicznym, np. - Budowy maszyn
  • Doświadczenie w projektowaniu maszyn- min 3 lata,
  • Bardzo dobra obsługa programu 3D CAD (mile widziane Catia V5),
  • Mile widziane doświadczenie w pracy  z systemem SAP,
  • Znajomość systemów ERP i MS Office,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego  w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • bardzo atrakcyjne(ponadstandardowe), wynagrodzenie miesięczne ,
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego,
  • pracę w bardzo interesującej branży,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • wyjazdy służbowe.
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • możliwość nieustannego rozwoju z szerokim pakietem szkoleń.

„FRIMO oferuje różnorodne możliwości wykorzystania i poszerzenia swoich umiejętności. Jesteśmy firmą zorientowaną na rozwój, która docenia pracę zespołową i zaangażowanie."

Czekamy na Twoje zgłoszenie. Prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj.

FRIMO Poland Sp. z o.o.

Węgrów 07-100

Przemysłowa 20

[email protected]

www.frimo.com

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy