Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor CAD kominów stalowych - CAD Designer

DOMINION Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Specjalista

Międzynarodowa firma z branży konstrukcji stalowych poszukuje osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie rysunków produkcyjnych kominów i konstrukcji  stalowych
  • Opracowywanie dokumentacji warsztatowej
  • Opracowywanie zestawień elementów oraz zestawień materiałów;
  • Opracowywanie wstępnych rysunków technicznych;
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej;
  • Bieżąca współpraca z projektantami innych działów, fabryką konstrukcji stalowych oraz wykonawstwem budowlanym.

Wymagania:

  • Ukończone studia wyższe: inżynier, mgr inżynier (preferowane: budownictwo ogólne, konstrukcje budowalne)
  • Znajomość oprogramowania:
  • Autodesk Inventor – w stopniu zaawansowanym (warunek konieczny)
  • Autodesk Vault  - w stopniu zaawansowanym
  • Microsoft Office – w stopniu zaawansowanym
  • Doświadczenie w dziedzinie konstrukcji stalowych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku (współpraca z inżynierami z Danii, Niemiec, Słowacji);
  • Możliwość wyjazdów zagranicznych
  • Przyjazną atmosferę;

Ogłoszenie archiwalne