Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor CAD - Konstruktor Mechanik

MPL System Sp. z o.o.O firmie

  • Pukowca 15, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

MPL System Sp. z o.o.

Pukowca 15

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie projektów zgodnie z obowiązującymi normami technicznymi i standardami firmy,

  • realizacja prac konstrukcyjnych związanych z projektowaniem oraz modernizacją maszyn i urządzeń,

  • tworzenie, aktualizacja oraz zarządzanie dokumentacją techniczną 2D i 3D,

  • sporządzenie koncepcji technicznych oferowanych rozwiązań na podstawie specyfikacji klienta,

  • nadzorowanie i koordynowanie wdrażanych projektów,

  • współpraca z zespołem projektowym oraz podwykonawcami i poddostawcami w ramach prowadzonych projektów,

  • udział w montażu i uruchomieniu projektowanych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechanicznym (mechanika i budowa maszyn, mechanika, mechatronika),

  • znajomość zasad rysunku technicznego i podstaw konstrukcji maszyn,

  • praktyczna znajomość oprogramowania CAD 2D i 3D (preferowany Inventor, Solid Works),

  • obeznanie z projektowaniem i budową układów pneumatycznych,

  • umiejętności pracy w zespole,

  • kreatywność, rzetelność i dobra organizacja pracy,

  • otwarcie na rozwój i podnoszenie swoich umiejętności,

  • prawo jazdy kat. B,

  • dobra znajomość języka angielskiego (w tym technicznego),

  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,

Mile widziane

  • 2-3 lata doświadczenia w samodzielnej konstrukcji,

  • doświadczenie w kierowaniu powierzonym zespołem będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się branży,

  • dostęp do najnowocześniejszych technologii w dziedzinie automatyki i robotyki przemysłowej,

  • możliwość rozwoju zawodowego i kreowania własnej ścieżki kariery zawodowej.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Jesteśmy zgranym zespołem inżynierów, pasjonatów wysokich technologii. Lubimy być dobrzy w tym, co robimy.

Szybkie i precyzyjne roboty, wieloosiowe układy serwonapędowe, wydajne systemy wizyjne, znakowarki laserowe 3D – oto przekrój stosowanych przez nas zaawansowanych rozwiązań.

Trudne wyzwania pokonujemy dzięki kreatywnemu podejściu do każdego aspektu projektowania – w efekcie z powodzeniem scalamy automatykę i mechanikę w sprawnie działające maszyny.

Przewiń do profilu firmy

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) za pomocą przycisku Aplikuj.