Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor CAD

Zatoka – Tech sp. z o.o.O firmie

4 5007 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Rumiankowa 21
    Łebcz (pow. pucki), pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Zatoka – Tech sp. z o.o.

Rumiankowa 21

Łebcz (pow. pucki)

Zatoka - Tech to polska firma inżynieryjna, oferująca rozwiązania w sektorze robotyzacji oraz procesów pakowania. Siedziba firmy mieści się na północy kraju w miejscowości Łebcz. Firma postawiła sobie za cel zoptymalizowanie konfekcjonowania produktów w szeroko pojętym przemyśle spożywczym. Pracownicy firmy kładą duży nacisk na rozwój osobisty, co ma bezpośredni wpływ na technologię oferowanych rozwiązań w myśl idei lean manufacturing.

Opis stanowiska:

  • czynny udział w procesie projektowania robotów oraz stanowisk zrobotyzowanych
  • opracowywanie koncepcji nowo konstruowanych linii technologicznych;
  • tworzenie modeli 3D przy wykorzystywaniu nowoczesnych narzędzi;
  • przygotowanie dokumentacji technicznej;

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne;
  • znajomość narzędzi SOLID, INVENTOR
  • umiejętność pracy w zespole;
  • dyspozycyjność i motywacja do pracy;
  • kilkuletnie doświadczenie (mile widziane);

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez zakład (rodzaj umowy do uzgodnienia - umowa zlecenie, umowa o pracę);
  • praca od poniedziałku do piątku;
  • atrakcyjne wynagrodzenie (adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności);
  • praca od zaraz.

Ogłoszenie archiwalne