Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor CAD

CADWAY-AUTOMOTIVE sp. z o.o.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i modelowanie nowych komponentów w obszarze exterior/interior trim lub body structures,

  • Wprowadzanie zmian konstrukcyjnych,

  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej,

  • Codzienny kontakt mailowy oraz poprzez telekonferencje z klientem zagranicznym w celu uzgodnienia wymagań i postępu w projekcie,

  • Rozwiązywanie pojawiających się problemów, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań,

  • Praca pod kierunkiem doświadczonych inżynierów.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość Siemens NX/Catia V5 – wymóg konieczny,

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego oraz języków obcych: angielskiego lub niemieckiego – wymóg konieczny,

  • Minimum 3-5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z projektowaniem w Siemens NX/Catia V5 w branży motoryzacyjnej, lotniczej, agd lub kolejowej,

  • Znajomość branży motoryzacyjnej, aktualnych trendów oraz wykorzystywanych technologii,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz uzgodnionych terminów,

  • Samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów,

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej w tym umiejętności ustalania priorytetów,

  • Umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobre umiejętności interpersonalne.

To oferujemy

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w młodym, profesjonalnym zespole specjalistów,

  • Pracę w biurze w Jasionce, k. Rzeszowa, pracujemy od poniedziałki do piątku,

  • Międzynarodowe środowisko pracy, realne szanse rozwoju i poszerzenia umiejętności technicznych,

  • Kontakt z nowych technologiami i możliwość uczestniczenia w prestiżowych projektach dla kluczowych producentów samochodów,

  • Możliwość wyjazdu do pracy bezpośrednio u Klientów,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o kontrakt B2B/umowa o pracę.

Cadway-Automotive zajmuje się projektowaniem elementów nadwozi samochodowych. Realizuje nadwozia zarówno dla samochodów spalinowych jak i elektrycznych. Firma specjalizuje się także w prototypowaniu. Główne kompetencje Cadway-Automotive koncentrują się na opracowaniu struktury nadwozia pojazdu wraz ze wszystkimi wykończeniami zewnętrznymi i wewnętrznymi.

W związku z intensywnym rozwojem i realizacją projektów dla branży motoryzacyjnej poszukujemy inżynierów, specjalistów, którzy chcą dołączyć do naszego zespołu na stanowisko: Konstruktor CAD (kontrakt B2B/umowa o pracę)

www.cadway-automotive.com

Przewiń do profilu firmy