Oferta pracy

Konstruktor CAD (M/K)

EDAG Engineering Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zgodne z zasadami technologii konstruowanie w systemie CAD części i podzespołów nadwozi pojazdów,

  • wykonywanie dokumentacji 3D i rysunków 2D, zgodnie z założeniami danego projektu,

  • terminowa realizacja prac na poziomie jakościowym, zgodnym z oczekiwaniami i żądaniami klientów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek mechanika i budowa maszyn lub kierunki pokrewne),

  • minimum podstawowa znajomość systemu CATIA V5,

  • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • doskonalenie wiedzy konstrukcyjno-technologicznej,

  • pracę przy interesujących projektach z dziedziny budowy pojazdów,

  • wykorzystanie posiadanej wiedzy technicznej i potencjału nowoczesnej technologii komputerowej,

  • sprecyzowane zasady awansu zawodowego, oparte na doświadczeniu i ocenie realizowanych zadań,

  • motywacyjne zasady wynagrodzenia, zależne od doświadczenia i oceny realizowanych zadań,

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;

  • pakiet socjalny: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, kurs języka niemieckiego na miejscu w biurze, karta lunchowa, dofinansowanie do urlopu, spotkania integracyjne,

  • przyjazną atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

EDAG Engineering Polska Sp. z o.o.

Pracując razem, wspólnie tworzymy nowe rozwiązania i rozwijamy się: EDAG łączy ludzi z przyszłością. Dzięki 200 pracującym dla nas specjalistom EDAG Engineering Polska sp. z o.o. jest największym niezależnym dostawcą usług inżynieryjnych dla branży motoryzacyjnej w Polsce. Cenimy rodzinną atmosferę, jednocześnie oferując stabilność i potencjał globalnego przedsiębiorstwa. Niezależnie od wybranego przez Ciebie stanowiska, Twoja kariera u nas wejdzie na nowy poziom.

Przewiń do profilu firmy