Logo Pracuj.pl

Konstruktor CAD

CADWAY-AUTOMOTIVE sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie
    małopolskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i modelowanie nowych komponentów w obszarze exterior/interior trim lub body structures,
  • Wprowadzanie zmian konstrukcyjnych,
  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej,
  • Codzienny kontakt mailowy oraz poprzez telekonferencje z klientem zagranicznym w celu uzgodnienia wymagań i postępu w projekcie,
  • Rozwiązywanie pojawiających się problemów, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań,
  • Praca pod kierunkiem doświadczonych inżynierów.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomośćSiemens NX – wymóg konieczny,
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego oraz języków obcych: angielskiego lub niemieckiego – wymóg konieczny.
  • Minimum 3-5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z projektowaniem w Siemens NX w branży motoryzacyjnej, lotniczej, agd lub kolejowej,
  • Znajomość branży motoryzacyjnej, aktualnych trendów oraz wykorzystywanych technologii,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz uzgodnionych terminów,
  • Samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej w tym umiejętności ustalania priorytetów,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobre umiejętności interpersonalne.

To oferujemy

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w młodym, profesjonalnym zespole specjalistów,
  • Pracę w biurze w Jasionce, k. Rzeszowa, pracujemy od poniedziałki do piątku,
  • Międzynarodowe środowisko pracy, realne szanse rozwoju i poszerzenia umiejętności technicznych,
  • Kontakt z nowych technologiami i możliwość uczestniczenia w prestiżowych projektach dla kluczowych producentów samochodów,
  • Możliwość wyjazdu do pracy bezpośrednio u Klientów,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o kontrakt B2B.

CADWAY-AUTOMOTIVE sp. z o.o.

Cadway-Automotive zajmuje się projektowaniem elementów nadwozi samochodowych. Realizuje nadwozia zarówno dla samochodów spalinowych jak i elektrycznych. Firma specjalizuje się także w prototypowaniu. Główne kompetencje Cadway-Automotive koncentrują się na opracowaniu struktury nadwozia pojazdu wraz ze wszystkimi wykończeniami zewnętrznymi i wewnętrznymi.

W związku z intensywnym rozwojem i realizacją projektów dla branży motoryzacyjnej poszukujemy inżynierów, specjalistów, którzy chcą dołączyć do naszego zespołu na stanowisko: Konstruktor CAD (kontrakt B2B)

www.cadway-automotive.com

Konstruktor CAD, małopolskie