Oferta pracy

Konstruktor CAD

Trinitec Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Mikołów, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Specjalista

Nasza Firma świadczy różnorodne usługi dla przemysłu w zakresie integracji i modernizacji linii oraz maszyn produkcyjnych. Zgrany zespół inżynierski tworzy od fazy koncepcyjnej, przez projektowanie po końcowe uruchomienie rozwiązania z zakresu innowacyjnych systemów dla przemysłu krajowego i zagranicznego. Odpowiadając na zapotrzebowania na nasze usługi, powiększamy nasz zespół o osoby m.in. na stanowisku Specjalista Konstruktor CAD.

Zadania do wykonania na tym stanowisku:

  • Przygotowywanie koncepcji realizacji urządzeń technicznych w oparciu o nowoczesne rozwiązania z dziedziny automatyki i robotyki.
  • Opracowywanie szczegółowych modeli i elementów wykonawczych dla realizowanych projektów.
  • Projektowanie podzespołów i elementów maszyn.
  • Tworzenie dokumentacji technicznej dla projektów.
  • Nadzór inżynierski nad realizowanymi pracami wykonawczymi.
  • Współpraca z innymi członkami zespołu inżynierskiego w zakresie opracowywania nowych rozwiązań, a także podnoszenia efektywności istniejących;

Kandydat powinien spełniać, następujące wymagania:

  • Posiadać praktyczną umiejętność projektowania zespołów mechanicznych w branży przemysłowej.
  • Posiadać praktyczną wiedzę dot. zasad tworzenia dokumentacji projektowej.
  • Posiadać wykształcenie kierunkowe (mechanika, mechatronika lub podobne).
  • Znać zagadnienia bezpieczeństwa maszyn i urządzeń wynikające z obowiązujących dyrektyw.
  • Posiadać znajomość oprogramowania Autodesk Inventor.
  • Mieć pozytywne nastawienie do pracy.
  • Potrafić dobrze organizować pracę własną.

W zamian oferujemy:

  • Pracę przy ciekawych i innowacyjnych projektach.
  • Współpracę w doświadczonym zespole inżynierskim opartą na zasadzie partnerstwa i wzajemnego szacunku.
  • Realny wpływ na wybór kierunku kariery zawodowej.
  • Przejrzyste warunki zatrudnienia i praca na podstawie umowy o pracę.
  • Przejrzysty system premiowy.
  • Niezbędne narzędzia do pracy.
  • Benefity socjalne (ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna ).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy