Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor CAD

CADESIGNER ENGINEERING SP. Z O.O.

  • Laryska 21, Mysłowice
    Mysłowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Laryska 21

Mysłowice

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie inżynieryjne produkcji

  • Rozwiązywanie problemów produkcyjnych

  • Optymalizacja procesów produkcyjnych

  • Wsparcie we wdrożeniach nowych projektów

  • Przygotowanie i nadzór dokumentacji technicznej procesowej

  • Inicjowanie i prowadzenie działań udoskonalających

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • Podstawowa znajomość programów: CATIA/ AutoCAD/Visio

  • Doświadczenie w branży produkcyjnej

  • Kreatywność

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Ścieżkę rozwoju i awansu

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Pracę w dynamicznym zespole

  • Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku "Aplikuj teraz".

O nas

Firma CADesigner Engineering Sp. z o.o. powstała w 2013 roku. W początkowym okresie działania, firma funkcjonowała jako biuro projektowe oferując usługi inżynierskie. Z biegiem czasu zakres działalności firmy został poszerzony o etap produkcji, montażu i serwisu u klienta. Aktualnie priorytetem firmy jest wiodący udział w zakresie projektowania i produkcji przyrządów spawalniczych oraz komponentów dla taboru szynowego, maszyn rolniczych, budowlanych i użytkowych na terenie Polski i na rynkach zagranicznych.