Logo Pracuj.pl

Konstruktor CAD

NATOLI POLAND sp. z o.o.O firmie

  • Pilchowo (pow. policki), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

NATOLI POLAND sp. z o.o.

Nad Potokiem 1

Pilchowo (pow. policki)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie szczegółowych rysunków technicznych narzędzi zgodnie ze specyfikacją klienta w CAD/ Solidworks,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej oraz dostosowywanie jej do uwag i specyfikacji klienta,
  • Tworzenie modeli 3D, przygotowywanie dokumentacji technicznej i technologicznej zamówionych produktów,
  • Weryfikacja zleceń produkcji i rysunków technicznych z wymaganiami klienta,
  • Zachowanie dokładności plików CAD, dokumentacji technicznej oraz BOM,
  • Współpraca z pracownikami Działu Produkcji, Działu Sprzedaży oraz Działem Kontroli Jakości.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego: minimum poziom B2- warunek konieczny,
  • min. 1 rok doświadczenia w posługiwaniu się systemami 3D CAD i Solidworks,
  • Ogólna wiedza na temat projektowania (tolerancje, wymiary),
  • Umiejętność czytania i interpretowania rysunków technicznych,
  • Znajomość typów stali,
  • Znajomość pakietu Microsoft Office,
  • Niezależność i dyscyplina pracy.

To oferujemy

  • Wdrożenie i wsparcie całego zespołu
  • Pracę w pełnym wymiarze czasu w międzynarodowym środowisku,
  • Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę w systemie jednozmianowym,
  • Miłą i przyjazną atmosferę w zgranym zespole,
  • Parking dla pracowników.

O nas

Natoli Engineering Company, Inc. jest uznanym światowym liderem w produkcji narzędzi do kompresji tabletek. Założona została w oparciu o bezkompromisową zasadę produkcji i dostarczania tylko najwyższej jakości narzędzi do kompresji, pras i części zamiennych z profesjonalną obsługą klienta. Natoli jest w czołówce branży kompresji tabletek od ponad 40 lat. Nasze najnowocześniejsze zakłady produkcyjne w USA, wielokrotnie nagradzany zespół inżynierów i oddana załoga produkcyjna umożliwiają oferowanie klientom konkurencyjnych cen przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów usług.

Konstruktor CAD, Nad Potokiem 1, Pilchowo (pow. policki)