Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor CAD

NATOLI POLAND sp. z o.o.

  • Nad Potokiem 1, Pilchowo (pow. policki)
    Pilchowo (pow. policki), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Nad Potokiem 1

Pilchowo (pow. policki)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie szczegółowych rysunków technicznych narzędzi zgodnie ze specyfikacją klienta w CAD/ Solidworks,

  • Tworzenie dokumentacji technicznej oraz dostosowywanie jej do uwag i specyfikacji klienta,

  • Tworzenie modeli 3D, przygotowywanie dokumentacji technicznej i technologicznej zamówionych produktów,

  • Weryfikacja zleceń produkcji i rysunków technicznych z wymaganiami klienta,

  • Zachowanie dokładności plików CAD, dokumentacji technicznej oraz BOM,

  • Współpraca z pracownikami Działu Produkcji, Działu Sprzedaży oraz Działem Kontroli Jakości.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego: minimum poziom B2- warunek konieczny,

  • min. 1 rok doświadczenia w posługiwaniu się systemami 3D CAD i Solidworks,

  • Ogólna wiedza na temat projektowania (tolerancje, wymiary),

  • Umiejętność czytania i interpretowania rysunków technicznych,

  • Znajomość typów stali,

  • Znajomość pakietu Microsoft Office,

  • Niezależność i dyscyplina pracy.

To oferujemy

  • Wdrożenie i wsparcie całego zespołu

  • Pracę w pełnym wymiarze czasu w międzynarodowym środowisku,

  • Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę w systemie jednozmianowym,

  • Miłą i przyjazną atmosferę w zgranym zespole,

  • Parking dla pracowników.

O nas

Natoli Engineering Company, Inc. jest uznanym światowym liderem w produkcji narzędzi do kompresji tabletek. Założona została w oparciu o bezkompromisową zasadę produkcji i dostarczania tylko najwyższej jakości narzędzi do kompresji, pras i części zamiennych z profesjonalną obsługą klienta. Natoli jest w czołówce branży kompresji tabletek od ponad 40 lat. Nasze najnowocześniejsze zakłady produkcyjne w USA, wielokrotnie nagradzany zespół inżynierów i oddana załoga produkcyjna umożliwiają oferowanie klientom konkurencyjnych cen przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów usług.