Oferta pracy

Konstruktor CAD

TENNECO Inc.O firmie

  • Rybnik, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)
Tenneco jest globalnym przedsiębiorstwem produkcyjnym, pionierem w zakresie rozwiązań dotyczących systemów oczyszczania spalin oraz bardziej komfortowego, cichego i bezpiecznego transportu. Jesteśmy firmą, która przoduje na świecie jako projektant, producent oraz dystrybutor wyrobów i rozwiązań technologicznych z obszarów Ride Performance i Clean Air. Są one dedykowane dla różnych potrzeb: zarówno rynku pierwszego montażu (OE): samochodów osobowych i ciężarowych, jak i rynku wtórnego (Aftermarket).
Pracownicy z 92 zakładów produkcyjnych i 15 centrów inżynieryjnych rozproszonych na całym świecie obsługują naszych klientów dostarczając zaawansowane technologie, uznane jakościowo produkty o rozpoznawalnych markach za pomocą wyróżniających się zdolności produkcyjnych.
Centrala firmy zlokalizowana jest w Lake Forest w stanie Illinois (USA), a tysiące naszych pracowników są dowodem na przywiązanie firmy do takich wartości jak sukces naszego klienta, zaangażowanie pracowników oraz zrównoważony rozwój.

W związku z rozbudową naszego Centrum R&D poszukujemy osoby na stanowisko:
Konstruktor CADNumer ref.: 114931

Zadania:

  • Realizacja prac konstrukcyjnych związanych z projektowaniem układów wydechowych dla najnowszych modeli samochodów
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej 2D i tworzenie modeli 3D zgodnie ze standardami zakładowymi
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych
  • Współpraca z międzynarodowymi zespołami konstruktorów
  • Analiza potrzeb klienta
  • Ustalanie i modyfikacja standardów 2D/3D
  • Raportowanie

Wymagania:

  • Studia wyższe o kierunku mechanicznym(budowa maszyn lub pokrewnym mechanika, mechatronika, energetyka, lotnictwo)
  • Dobra znajomość zasad rysunku technicznego i podstaw konstrukcji i technologii maszyn
  • Dobra znajomość jednego z systemów CAD, np: Inventor; SolidWorks; Catia V.5, NX 2D/3D lub inne
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie- codzienna komunikacja
  • Ogólna orientacja w technice motoryzacyjnej i nowościach technicznych
  • Chęć nauki i podnoszenia kwalifikacji
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dużym atutem

Oferujemy:

  • Interesująca praca w  środowisku korporacyjnym
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet szkoleniowy
  • Dofinansowanie do karnetów na baseny, siłownie i żużel
  • Prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczanie grupowe
  • Dofinansowanie do biletów do teatru, na koncerty oraz inne wydarzenia kulturalne
  • Dajemy Ci możliwość wypoczynku wraz z Twoją rodziną w jednym z ośrodków wczasowych nad morzem, na Mazurach lub w górach.

Ogłoszenie archiwalne