Oferta pracy

Konstruktor CAD

IDS Karol PorwołO firmie

4 150‐7 000 zł / mies. (zal. od umowy)
Rekrutacja zdalna

  • Podmiejska 95
    Rybnik, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

IDS Karol Porwoł

Podmiejska 95

Rybnik

Sesame Access jest wiodącą firmą w projektowaniu innowacyjnych systemów ułatwiających dostęp do budynków. Posiadając patenty na swoje produkty jest jedyną firmą na świecie oferującą takiego typu systemy. Jako że, Firma Sesame Access planuje ekspansję na rynek Ameryki Północnej, poszukujemy więc osoby, która wspomoże prace projektowo konstrukcyjne.

Web: www.sesameaccess.com

YouTube: www.youtube.com/sesameaccess

Opis Stanowiska:

  • projektowanie, modelowanie 3D w środowisku Autodesk Inventor;
  • tworzenie oraz modyfikowanie dokumentacji technicznej;
  • tworzenie list zakupowych BOM;
  • przygotowanie propozycji zmian w obszarze udoskonalania obecnie funkcjonujących rozwiązań konstrukcyjnych;
  • tworzenie dokumentacji koncepcyjnej.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym (B2) w mowie jak i piśmie;
  • preferowane kierunki studiów: mechanika i budowa maszyn, automatyki i robotyka, mechatronika;
  • dobra znajomość Autodesk Inventor;
  • umiejętność samodzielnej organizacji oraz planowania pracy;
  • odpowiedzialność i sumienność;
  • dobra znajomość rysunku technicznego.

Oferujemy:

  • w zależności od poziomu wiedzy oferujemy okres przygotowawczy po którym pracownik powinien posiadać wystarczające przygotowanie do samodzielnej pracy;
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • pracę w małym, dynamicznie rozwijającym się zespole;
  • uczestnictwo w realizacji międzynarodowych projektów dla renomowanych klientów;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego;
  • zdobycie doświadczenia i rozwój w międzynarodowej firmie;
  • dobrowolne wyjazdy świąteczne i okazjonalne do Londynu;
  • wysokie bonusy projektowe.

Osoba preferowana na to stanowisko to inżynier po studiach Automatyka i Robotyka, Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewnych kierunków.

Mile widziani także absolwenci i studenci studiów stacjonarnych jak i niestacjonarnych

Wynagrodzenie adekwatne do prezentowanej wiedzy i umiejętności.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy