Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor CAD - urządzenia HVAC

Harmann Polska Sp. z o.o.

703

Kokotów (pow. wielicki)

Twój zakres obowiązków

  • opracowanie koncepcji i rozwiązań dla nowych produktów oraz systemów

  • konstruowania urządzeń HVAC na bazie oprogramowania CAD

  • dobór podzespołów

  • opracowywanie rysunków technicznych oraz dokumentacji technicznej

  • udział w procesie prototypowania, badania i wdrażania nowych rozwiązań produktowych

  • współpraca z podwykonawcami oraz dostawcami

  • wdrażanie projektów do produkcji

  • tworzenie instrukcji montażu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • bardzo dobra znajomość środowiska SolidWorks, AutoCad

  • umiejętność konstruowania i analizy rozwiązań

  • umiejętność rozwiązywania problemów natury technicznej

  • umiejętność pracy zespołowej

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • prawo jazdy kat. B

  • mile widziane doświadczenie w zakresie projektowania maszyn i urządzeń

To oferujemy

  • Stałą pracę w zgranym i dynamicznym zespole

  • Możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Szkolenia techniczne

  • Umowę o pracę

Harmann Ventilatoren - niemiecka jakość i niezawodność, profesjonalne produkty - wentylatory, centrale wentylacyjne, nagrzewnice oraz kompletne systemy wentylacji dedykowane do budownictwa mieszkaniowego, komercyjnego oraz przemysłowego.

Urządzenia Harmann z powodzeniem pracują na wielu prestiżowych inwestycjach w Polsce, Europie, a nawet Azji.

Siedziba firmy wraz z centrum logistycznym mieści się w Kokotowie pod Krakowem, gdzie dysponuje powierzchnią 5000m2

z wysokim składem na ok 4500 miejsc paletowych, co gwarantuje najwyższą w Polsce dostępność wentylatorów wprost z półki.

Inwestycje budowlane w całej Polsce obsługiwane są przez kilkunastoosobowy zespół handlowców mobilnych oraz kilkudziesięcioosobowy zespół inżynierów pracujących w biurze w Kokotowie.

Jeżeli szukasz rozwojowej pracy, pełnej wyzwań - dołącz do Nas już dzisiaj!

Przewiń do profilu firmy