Oferta pracy

Konstruktor CAD

Promark ProdukcjaO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Polska firma działająca w branży zaawansowanych technicznie urządzeń i rozwiązań
dla przemysłu poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Udział w tworzeniu oraz projektowaniu nowych maszyn przemysłowych
  • Wykonywanie dokumentacji technicznej oraz technologicznej w oparciu o wykorzystanie nowoczesnych narzędzi inżynierskich
  • Współpraca z warsztatem wykonawczym oraz podwykonawcami
  • Tworzenie zestawień BOM oraz współpraca z działem logistyki i magazynu
  • Tworzenie dokumentacji DTR dla produkowanych urządzeń
  • Udział w pracach dot. rozwoju istniejących urządzeń

Oczekujemy:

  • Uzyskanego stopnia inżyniera na kierunku technicznym. Preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn oraz automatyka i robotyka
  • Co najmniej 2 letniego doświadczenia w projektowaniu maszyn i urządzeń przemysłowych
  • Dobrej znajomości zasad tworzenia rysunku technicznego
  • Umiejętności modelowania 3D w oparciu o nowoczesne narzędzia inżynierskie
  • Dobrej znajomości PTC Creo 4.0
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office
  • Ogólnej wiedzy z zakresu technik wytwarzania
  • Ogólnej wiedzy z zakresu materiałoznawstwa oraz wytrzymałości materiałów
  • Ogólnej wiedzy z zakresu budowy maszyn
  • Ogólnej znajomości zasad mechaniki
  • Ogólnej wiedzy z zakresu doboru napędów elektrycznych
  • Ogólnej wiedzy z zakresu doboru podzespołów pneumatycznych
  • Odpowiedzialności za efekty swojej pracy oraz terminowości w realizacji powierzonych zadań

Dodatkowym atutem będą:

  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy
  • Przyjazną atmosferę
  • Możliwość zdobycia wszechstronnego doświadczenia
  • Pakiet socjalny ( opieka medyczna, pakiet sportowo rekreacyjny)
  • Możliwość awansu zawodowego

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem oraz informacją dot. oczekiwanych zarobków.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy