Logo Pracuj.pl

Konstruktor CAD

QT Swiss Engineering Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

QT Swiss Engineering Sp. z o.o.

Skarbowców 23a

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • konstruowanie nowych elementów i wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w już istniejących;
  • poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych;
  • sporządzanie dokumentacji 3D/2D;
  • tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną urządzeń;
  • współpraca z działem planowania, liderami projektów;
  • odpowiedzialność za terminowe i właściwe wykonywanie przydzielonych zadań.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • dobra znajomość programu CATIA – warunek konieczny;
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego min. w stopniu komunikatywnym;
  • zaangażowanie w terminową realizację powierzonych zadań.

Mile widziane

  • doświadczenie w branży automotive;
  • znajomość programu NX.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (umowa o pracę);
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków;
  • możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji (wewnętrzny program rozwojowy);
  • udział w realizacji międzynarodowych projektów dla renomowanych Klientów;
  • możliwość poznania najnowszych technologii;
  • pracę w zespole specjalistów i partnerską atmosferę;
  • elastyczny czas pracy w biurze;
  • kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną oraz inne benefity pracownicze.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej

Praca w QT Swiss Engineering to przede wszystkim styczność z najnowszymi technologiami w branży automotive oraz realizacja projektów dla najbardziej prestiżowych klientów, takich jak Audi, BMW, Tesla, Volkswagen, Lexus, Mercedes, Jaguar oraz wielu innych.

Obecnie zatrudniamy już ponad 600 osób, a międzynarodowe doświadczenie i szeroki zakres kompetencji high-tech pozwalają nam podejmować coraz śmielsze wyzwania biznesowe.

Konstruktor CAD, Skarbowców 23a, Wrocław