Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor CAD

QT Swiss Engineering Sp. z o.o.

  • Skarbowców 23a, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Skarbowców 23a

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • konstruowanie nowych elementów i wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w już istniejących;

  • poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych;

  • sporządzanie dokumentacji 3D/2D;

  • tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną urządzeń;

  • współpraca z działem planowania, liderami projektów;

  • odpowiedzialność za terminowe i właściwe wykonywanie przydzielonych zadań.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne;

  • dobra znajomość programu CATIA – warunek konieczny;

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego min. w stopniu komunikatywnym;

  • zaangażowanie w terminową realizację powierzonych zadań.

Mile widziane

  • doświadczenie w branży automotive;

  • znajomość programu NX.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (umowa o pracę);

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków;

  • możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji (wewnętrzny program rozwojowy);

  • udział w realizacji międzynarodowych projektów dla renomowanych Klientów;

  • możliwość poznania najnowszych technologii;

  • pracę w zespole specjalistów i partnerską atmosferę;

  • elastyczny czas pracy w biurze;

  • kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną oraz inne benefity pracownicze.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

Praca w QT Swiss Engineering to przede wszystkim styczność z najnowszymi technologiami w branży automotive oraz realizacja projektów dla najbardziej prestiżowych klientów, takich jak Audi, BMW, Tesla, Volkswagen, Lexus, Mercedes, Jaguar oraz wielu innych.

Obecnie zatrudniamy już ponad 600 osób, a międzynarodowe doświadczenie i szeroki zakres kompetencji high-tech pozwalają nam podejmować coraz śmielsze wyzwania biznesowe.

Przewiń do profilu firmy