Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor CAD

APA Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

Szukamy osoby kreatywnej potrafiącej samodzielnie realizować zadania związane z projektowaniem maszyn i urządzeń, zautomatyzowanych i zrobotyzowanych gniazd produkcyjnych jak i całych linii produkcyjnych. Będziesz odpowiedzialny za przygotowywanie projektów koncepcyjnych projektowanych maszyn i urządzeń, tworzenie dokumentacji 3d i 2d, wyszukiwanie optymalnych rozwiązań dostosowanych do potrzeb klientów, weryfikację wymagań Klienta pod względem funkcjonalności i wykonalności.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne,

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,

  • Doświadczenie w projektowaniu maszyn, urządzeń, zautomatyzowanych gniazd produkcyjnych: 2 lata,

  • Znajomość programu CATIA V5 lub Inventor,

  • Znajomość i umiejętność doboru elementów normowych/katalogowych używanych w budowie maszyn ( np. KIPP, Elesa Ganter, IGUS, Misumi, Norelem, Fibro, Festo, SMC, Rexroth, HIWIN, THK, SKF, Tuenkers, Destaco, Weiss itp.),

  • Ogólna wiedza z zakresu: techniki liniowej, pneumatyki/hydrauliki, doboru napędów, czujników używanych w budowie maszyn,

  • Bardzo dobra znajomość materiałów konstrukcyjnych używanych w budowę maszyn (gatunki stali, tworzywa sztuczne, metale nieżelazne),

  • Wiedza na temat technologii wytwarzania części oraz znajomość jej cech (obróbka skrawaniem, obróbka elektroerozyjna, cięcie laserem, plazmą itp.) – mile widziane doświadczenie warsztatowe przy produkcji części,

  • Wiedza z zakresu obróbki cieplno-chemicznej,

  • Znajomość dyrektywy maszynowej 2006/42/WE,

  • Umiejętność zorganizowania własnego dnia pracy wg. priorytetów przydzielonych przez kierownika działu konstrukcyjnego; praca samodzielna,

  • Dokładność, zaangażowanie, kreatywność, odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • Prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane

  • Doświadczenie warsztatowe w budowie i/lub montażu maszyn specjalnego przeznaczenia,

  • Doświadczenie przy obsłudze i programowaniu obrabiarek CNC,

  • Znajomość zagadnień związanych z wytwarzaniem konstrukcji spawanych.

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę,

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • Kartę Multisport,

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań (wpływ na realizowane projekty),

  • Udział w interesujących międzynarodowych projektach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

Jesteśmy liderem na rynku inteligentnej automatyki przemysłowej i systemów zarządzania budynkami. Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia i dziesiątki udanych wdrożeń dla instytucji, osób prywatnych, gmin i zakładów przemysłowych na całym świecie. Do naszych klientów należą tacy giganci światowego przemysłu jak: VW, MAN, FCA, Samsung czy prestiżowe uczelnie - Politechnika Śląska i Politechnika Częstochowska. Zajmujemy się opracowaniem technologii, która ułatwia codzienne życie.

Przewiń do profilu firmy