Konstruktor Catia

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2017-10-02
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 2017-11-01)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Wiele możemy napisać o tym, jaką firmą jest ALTEN Polska i dlaczego warto z nami współpracować. Cenimy jednak Twój czas, więc chętnie opowiemy Ci o tym na rozmowie rekrutacyjnej. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy ALTEN skupiającą na całym świecie ponad 25 000 wybitnych specjalistów z dziedziny Inżynierii oraz IT, którzy realizują najbardziej innowacyjne projekty technologiczne dla naszych Partnerów biznesowych (najnowsze samoloty pasażerskie? Jasne! Zaawansowane systemy dla największych korporacji? Oczywiście! To może jeszcze przemysł kosmiczny? Cóż…tak!). Zespół, który tworzymy, to profesjonaliści którzy z zaangażowaniem i znajomością potrzeb rynku codziennie udowadniają, że z dumą możemy twierdzić, iż grupa ALTEN jest światowym liderem usług konsultingu inżynieryjno-technologicznego. W pracy bardzo ważna jest dla nas atmosfera, którą sami tworzymy. Zależy nam na dzieleniu się wiedzą, otwartości oraz pomysłowości.

KONSTRUKTOR CATIA
Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki

  • Realizacja projektów z zakresu konstrukcji mechanicznych zgodnie z wymaganiami klienta z branży automotive.
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej 3D z użyciem CATIA V5.
  • Projektowanie nowych konstrukcji mechanicznych oraz wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w istniejących rozwiązaniach.
  • Tworzenie dokumentacji realizowanych projektów a także praca z istniejącą już dokumentacją.
  • Współpraca z zespołem produkcyjnym i sprzedażowym.

Wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia jako konstruktor w branży automotive (preferowane doświadczenie w pracy z tworzywami sztucznymi i elementami metalowymi).
  • Znajomość programu Catia V5.
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od rodzaju umowy i posiadanego doświadczenia.
  • Elastyczność form współpracy UoP lub B2B.
  • Długoterminową współpracę.
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, szkolenia językowe i techniczne, spotkania integracyjne).
  • Pakiet relokacyjny w wysokości 4 000zł brutto.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się