Logo Pracuj.pl

Konstruktor CATIA v5 w Centrum R&D

Faurecia R&DO firmie

  • Grójec, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Faurecia R&D

Spółdzielcza 4

Grójec

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie rysunków technicznych, listy części, analizy tolerancji w ramach powierzonych projektów od pierwszej do końcowej wersji, z uwzględnieniem kinematyki systemu oraz wszystkich części współpracujących i/lub sąsiadujących
  • Monitorowanie i wsparcie obliczeń wytrzymałościowych, prototypów oraz walidacji w ramach powierzonych projektów
  • Prowadzenie powierzonych projektów oraz zadań zgodnie z harmonogramami projektowymi
  • Uwzględnianie w trakcie procesu projektowania wyników obliczeń wytrzymałościowych, analizy prototypów oraz rezultatów walidacji a także specyfikacji klienta i wymagań prawnych
  • Konsultacje przy ocenie wykonalności z działem technologii, zakładami produkcyjnymi i dostawcami
  • Wycenę oraz kontrolowanie kosztów realizacji powierzonych zadań
  • Wsparcie wszelkich działań mających na celu spełnienia wymagań dotyczących jakości produktu
  • Działanie zgodnie z MP (ang. Master Principles) oraz wynikami analiz tolerancji
  • Wspieranie i postepowanie zgodnie z procesem ECR

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek Mechanika
  • Innowacyjne podejście do projektowania z wykorzystaniem nowoczesnych technik wytwarzania (druk 3D w metalu)
  • Doświadczenie z kół naukowych bądź projektów akademickich
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy jako konstruktor
  • Bardzo dobra znajomość programu CATIA v5
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • system bonusowy
  • możliwość dojazdu autobusem pracowniczym
  • dofinansowanie do posiłków na stołówce

Co musisz wiedzieć o centrum R&D Faurecii?

Centrum R&D Grupy Siedzeń jest częścią francuskiej grupy Faurecia i funkcjonuje w Polsce już od prawie 20 lat. Pierwsze zespoły inżynierskie rozpoczęły pracę w 2002 roku w Grójcu, a rok później w Wałbrzychu. Wieloletnie doświadczenie i ekspertyza inżynierów sprawiają, że polskie zespoły R&D są partnerem dla wielu jednostek Faurecii na świecie, począwszy od fazy koncepcyjnej, poprzez prototypowanie, walidację, fazę wdrożeniową oraz wsparcie dla produkcji seryjnej. Biorą aktywny udział w pracach projektowych, wykorzystując nowoczesne technologie. Obecnie ta współpraca rozwija się przede wszystkim z Centrami Badawczo-Rozwojowymi ulokowanymi w Brieres i w Caligny we Francji, w Stadthagen (Niemcy), w Troy (USA), w Quarto Barras (Brazylia) i w Szanghaju (Chiny).

Czy wiesz, że... już dziś szukamy rozwiązań dla stojących przed światową motoryzacją wyzwań związanych z autonomiczną ekomobilnością przyszłości?

Faurecia jako Lider w branży technologii motoryzacyjnej, inspiruje przyszłość mobilności!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy w pierwszej dziesiątce światowych dostawców branży motoryzacyjnej.

W czym się specjalizujemy?

Zajmujemy się projektowaniem i produkcją elementów wyposażenia samochodowego w czterech kluczowych dziedzinach: technologiach kontroli emisji spalin, fotelach samochodowych, wnętrzach samochodowych, rozwiązaniach IT.

W jakich krajach działamy?

Działamy w 37 krajach, gdzie liczba zakładów produkcyjnych osiągnęła już 248! Z dumą chwalimy się także 39 ośrodkami badawczo-rozwojowymi i załogą blisko 100 tysięcy Faurecian. W Polsce rozwinęliśmy 9 fabryk, które znajdują się w Grójcu, Gorzowie Wielkopolskim, Legnicy, Wałbrzychu i Jelczu-Laskowicach.

Ale to nie wszystko, bo mamy jeszcze: Centrum Badawczo-Rozwojowe, Finansowe Centrum Usług Wspólnych i Platformę Transportowo-Logistyczną.

Kierujemy się przyszłością!

Poznajmy się lepiej! www.faurecia-polska.pl, www.karierafaurecia.pl

Konstruktor CATIA v5 w Centrum R&D, Spółdzielcza 4, Grójec