Logo Pracuj.pl

Konstruktor chłodni

Wielton SAO firmie

  • Wieluń
    Wieluń, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i wdrażanie do produkcji nadwozia izotermicznego/chłodniczego,
  • bieżące wsparcie działów produkcyjnych w zakresie rozwiązywania problemów związanych z produkcją nadwozi izotermicznych/chłodniczych,
  • opracowywanie i wdrażanie nowych produktów, rozwiązań konstrukcyjnych,
  • opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej produktów prototypowych,
  • współudział we wszystkich stadiach powstawania produktów,
  • monitorowanie parametrów jakościowych nowych produktów,
  • czynny udział w ustaleniach technicznych z poddostawcami,
  • przygotowywanie raportów i prezentacji,
  • współpraca z innymi działami firmy podczas realizacji projektów.

Nasze wymagania

  • 3-letnie doświadczenie w projektowaniu i budowaniu nadwozi naczep izotermicznych/chłodniczych,
  • praktyczna umiejętność związana z konstrukcją izoterm/chłodni,
  • znajomość branży w obszarze chłodni,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • mile widziane doświadczenie w dziale R&D,
  • wiedza z zakresu konstrukcji i eksploatacji pojazdów, wytrzymałości materiałów, materiałoznawstwa,
  • bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • dobra znajomość programów do projektowania 3D typu CAD, atutem znajomość programu Creo,
  • bardzo dobra znajomość sposobów obróbki materiałów charakterystycznych dla danej branży,
  • bardzo dobra znajomość metod i technik produkcji charakterystycznych dla danej branży,
  • dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • umiejętność efektywnej współpracy w zespole i pod presją czasu,
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • udział w nowym projekcie, który daje możliwość pracy koncepcyjnej i projektowej, szansę wdrażania własnych rozwiązań,
  • ciekawe zadania i projekty, które wyprzedzają konkurencję,
  • szansę pracy w kontekście międzynarodowym,
  • pakiet benefitów zawierający m.in.: pakiet medyczny Medicover, dofinansowanie studiów i zajęć sportowych, dodatkowe ubezpieczenie.

Wielton S.A. z siedzibą w Wieluniu to największy polski producent naczep, przyczep i zabudów. Spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie należy do grona dziesięciu największych producentów w swojej branży na świecie. Grupa Wielton posiada cztery centra produkcyjne: w Polsce, Niemczech, we Francji oraz Wielkiej Brytanii, a także dwie montownie: we Włoszech i w Rosji. Pod koniec 2016 roku Wielton uruchomił spółkę zależną na Wybrzeżu Kości Słoniowej. W ramach całej Grupy zatrudnienie znajduje obecnie blisko 3,5 tys. pracowników.

Inwestycje w badania i rozwój to dla spółki istotny element strategii. Aktywnie współpracujemy z uczelniami, szkołami i instytucjami naukowymi. Silny rozwój biznesu i wzrost firmy, tworzy wyzwanie, a jednocześnie, satysfakcjonujące środowisko pracy dla ambitnych i utalentowanych jednostek.

Konstruktor chłodni, Wieluń