Ta oferta pracy jest nieaktualna od 94 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konstruktor

  • Czarnków, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2019-03-20

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dora Metal Sp. z o.o. wiodąca w branży gastronomicznej w Polsce firma z długoletnią tradycją
    i doświadczeniem w projektowaniu oraz produkcji profesjonalnych urządzeń
    i mebli ze stali nierdzewnej dla sektora HORECA,  zatrudni na stanowisko:

    KONSTRUKTOR
    Miejsce pracy: Czarnków

    Wymagania:

    • wykształcenie minimum średnie techniczne, preferowane wyższe techniczne kierunek mechanika
      i budowa maszyn lub pokrewne
    • doświadczenie min. rok na stanowisku technologa lub konstruktora preferowane w branży mebli
      i urządzeń dla gastronomii
    • znajomość zasad rysunku technicznego i opracowania dokumentacji konstrukcyjnej
    • umiejętność obsługi programu Solid Edge lub Solid Works lub AutoCAD
    • znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem

    Zakres obowiązków:

    • tworzenie wizualizacji
    • opracowanie niezbędnej dokumentacji projektowej na potrzeby ofert i zamówień
    • projektowanie rozwiązań pod potrzeby zamawiającego
    • analiza istniejących konstrukcji i proponowanie nowych rozwiązań
    • wsparcie techniczne dla klientów

    Zapewniamy:

    • satysfakcjonujące wynagrodzenie oraz atrakcyjny system motywacyjny
    • szeroki pakiet socjalny
    • pracę w firmie dynamicznie rozwijającej się na rynku międzynarodowym
    • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając przycisk aplikuj.
    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Do CV prosimy dopisać klauzulę: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

    opisopisopisopisopisopisopis