Konstruktor

  • Czarnków, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.05.2019
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 06.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Seaking Poland Ltd Sp. z o.o. jest liderem w dostarczaniu kompletnych rozwiązań kateringowych dla statków rejsowych. Wyposażamy piękne i luksusowe statki, pływające po wszystkich morzach i oceanach. Koncentrujemy się na funkcjonalności, wykorzystaniu przestrzeni, zużyciu energii, bezpieczeństwie, by maksymalizować pozytywne doznania Klientów z użytkowania Naszych produktów. 30 lat doświadczenia i unikalnej wiedzy oraz znakomita Załoga, uczyniły Seaking doskonałym miejscem do rozwoju dla ludzi poszukujących zawodowej przygody.

    Obecnie do zakładu produkcyjnego zlokalizowanego w Czarnkowie (woj. Wielkopolskie),
    poszukujemy osoby na stanowisko:

    Konstruktor
    Miejsce pracy: Czarnków

    Zakres obowiązków:

    • Projektowanie i rozwój konstrukcji 3D
    • Tworzenie dokumentacji technicznej
    • Praca nad rozwojem narzędzi i metodologii konstruowania
    • Bieżąca współpraca z klientami i zespołem projektowym
    • Współtworzenie nowych rozwiązań techniczych

    Wymagania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Znajomości języka angielskiego w stopniu dobrym, umożliwiającym swobodną komunikację w codziennej pracy – mile widziane
    • Bardzo dobra znajomośc obsługi AutoCad i Inventor
    • Bardzo dobrej znajomości pakietu MsOffice (w szczególności Excel)

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowej i stabilnej firmie
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania
    • Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji (nauka jęz. angielskiego, kursy, szkolenia, wyjazdy na szkolenia do biura Seaking w Helsinki, wyjazdy na statki etc.)
    • Pracę w dynamicznym i nastawionym na rozwój zespole
    Dokumenty aplikacyjne należy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj

    lub dostarczyć osobiście do Firmy Seaking Poland Ltd Sp.zo.o. ul.Nowa 1B, 64-700 Czarnków
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Do aplikacji prosimy dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Seaking Poland Ltd. Sp. z o.o.