Logo Pracuj.pl

Konstruktor części silnika lotniczego

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut LotnictwaO firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa

Aleja Krakowska 110/114

Włochy

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Prace inżynierskie związane z rozwojem konstrukcji części silnika turbośmigłowego
  • Analizy niezgodności wykonawczych części, pod kątem wytrzymałości/trwałości, funkcjonalności i dopuszczenia do montażu na silniku
  • Proponowanie i wprowadzanie zmian w zakresie wytwarzalności komponentów, mających na celu redukcję ilości niedostosowań produkcyjnych
  • Prace projektowe i optymalizacyjne mające na celu zmniejszenie kosztów oraz masy wybranych części silnika
  • Tworzenie dokumentacji technicznej zadań oraz projektów
  • Aktywne uczestnictwo w przeglądach technicznych – prezentowanie i recenzowanie wyników analiz
  • Monitorowanie i raportowanie statusu zadań/ i projektów
  • Współpraca z dostawcami komponentów, z Działem Montażu, Działem Produkcji oraz innymi zaangażowanymi zespołami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowana mechanika i budowa maszyn lub pokrewne
  • Dobry poziom języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)
  • Doświadczenie na stanowisku konstruktora, przy projektowaniu części maszyn
  • Znajomość technik wytwarzania, materiałów oraz podstaw wytrzymałości materiałów
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną i jej tworzeniem (rysunki, modele CAD 3D)
  • Podstawy znajomości Unigraphics/NX lub podobnego system CAD
  • Umiejętność pracy w zespołach oraz nastawienie na współpracę
  • Elastyczność w działaniu oraz chęć rozwoju, uczenia się i poszerzania kompetencji

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z programami MES (np. Ansys)

To oferujemy

  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym
  • Pakiet opieki medycznej
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Dofinansowanie do wakacji
  • Dofinansowanie wyjazdów zorganizowanych dla dzieci
  • Dofinansowanie do wypoczynku w ośrodku wypoczynkowym
  • Dodatkowe świadczenia pieniężne z okazji świąt
  • Preferencyjne pożyczki mieszkaniowo-remontowe
  • Możliwość bezpłatnego ładowania samochodów elektrycznych
  • Dofinansowanie III filaru emerytalnego
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Dofinansowanie do zakupu okularów
  • Atrakcyjny program poleceń pracowników
  • Spotkania integracyjne
  • Premie motywacyjne
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (6:00-10:00)
  • Rowerownia - zadaszone miejsce na rowery, suszarnie, prysznice, przebieralnie oraz miejsce do serwisowania rowerów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • rowerownia
  • bezpłatne ładowanie samochodów elektrycznych

Opis stanowiska:

Na czym będzie polegać Twoja praca / jakimi projektami zajmuje się zespół?

General Electric i Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa z siedzibą w Warszawie poszukują osoby na stanowisko Konstruktora części silnika lotniczego w Engineering Design Center (EDC), chcącej dołączyć do zespołu zajmującego się projektowaniem komponentów nowoczesnego silnika turbośmigłowego. Zakres zadań obejmuje nie tylko projektowanie, ale również wsparcie produkcji, montażu oraz testów silnikowych w kierunku certyfikacji zgodnie z przepisami agencji certyfikacyjnych. To unikalna szansa na dołączenie do zespołu inżynierów w Polsce rozwijających nowy produkt w branży lotniczej oraz współpracy w międzynarodowym środowisku.

W Sieci Badawczej Łukasiewicz współpracujemy w gronie 32 Instytutów i ponad 6000 użytkowników usług informatycznych. W Łukasiewiczu-Instytucie Lotnictwa budujemy rozproszoną, centralnie zarządzaną sieć WAN i wspólne usługi IT w scentralizowanych zasobach dla całej Sieci Badawczej Łukasiewicz. Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań Microsoft, wysokiej klasy urządzeń sieciowych oraz rozbudowanych systemów zabezpieczeń. W celu skoordynowania działań związanych z zabezpieczaniem infrastruktury i usług IT oraz z podnoszeniem bezpieczeństwa w poszczególnych lokalizacjach, poszukujemy osoby na stanowisko Starszego Specjalisty ds. Bezpieczeństwa.

Konstruktor części silnika lotniczego, Aleja Krakowska 110/114, Włochy, Warszawa