Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor

KELLER

KELLER

Polna 9

Dąbrówka (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i budowa maszyn poligraficznych

  • Opracowanie dokumentacji wykonawczej dla projektowanych urządzeń

  • Nadzór na dokumentacją 2D i 3D

  • Przygotowanie i nadzór nad realizacją zamówień u dostawców

  • Dbanie o terminową realizację powierzonych zadań

  • Przygotowanie i realizowanie prac zgodnie z harmonogramem projektu

  • Rozwój produktów wykonywanych przez firmę

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Znajomość konstrukcji maszyn

  • Znajomość obróbki plastycznej i obróbki skrawaniem

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Znajomość dyrektywy maszynowej

  • Znajomość oprogramowania AUTODESK, INVENTOR, VAULT

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

  • Wynagrodzenie podstawowe + system premiowy

  • Praca w nowej hali produkcyjnej

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

KELLER

Jesteśmy prężną, dynamicznie rozwijającą się firmą z polskim kapitałem. Od 25 lat z sukcesem działamy w branży poligraficznej. Nasza działalność skupia się głównie wokół technologii sitodruku, tampodruku i hot stampingu. Tworzymy i dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla producentów z takich branż jak m.in. kosmetyka, opakowania, farmacja, reklama, AGD, automotive, szkło itd. Maszyny i materiały, które znajdziecie Państwo w naszej ofercie powstają całkowicie w naszej firmie, projektujemy, doradzamy, konstruujemy, montujemy, wdrażamy i szkolimy.

Przewiń do profilu firmy