Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor / Design Engineer / Inżynier RnD / Projektant nowych produktów / Inżynier produktu / CAD

PUMIPOD sp. z o.o.

7 00011 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Brynowska 54, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Brynowska 54

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie modeli 3D CAD

  • Opracowywanie dokumentacji wykonawczej 2D

  • Dobór elementów handlowych

  • Wsparcie we wdrożeniach nowych projektów

  • Przygotowywanie dokumentacji patentowej: opisowej i rysunkowej

  • Aktualizację dokumentacji projektowej linii produkcyjnej oraz elementów form wtryskowych

  • Inicjowanie i prowadzenie działań udoskonalających

  • Tworzenie list materiałowych i kosztorysów projektowanych elementów

  • Prototypowanie części 3D

  • Wsparcie przy montażu - budowa prototypów

Nasze wymagania

  • Minimum średniozaawansowana umiejętność obsługi jednego z programów CAD (CATIA, Fusion, Solidworks)

  • Analityczne myślenie

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

  • Samodzielność, terminowe i rzetelne wykonywanie zadań

To oferujemy

  • korzystne warunki finansowe proporcjonalne do posiadanego i zdobywanego doświadczenia

  • otoczenie doświadczonym zespołem

  • wsparcie w rozwoju indywidualnych umiejętności; technicznych i miękkich

  • możliwość odbycia delegacji w biurze w Niemczech lub Anglii

  • dostęp do nowych technologii stosowanych w przemyśle

  • doświadczenie współpracy z klientami polskimi i zagranicznymi

  • doświadczenie we współpracy z dostawcami i innymi producentami części

  • miłą atmosferę pracy w zgranym zespole

  • elastyczne godziny pracy

  • ciągły rozwój zawodowy

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Pumipod Clevebe/klivːbi/ to nowa spółka, która została wydzielona jako osobny podmiot z działającej od 12 lat działalności projektowo-inżynierskiej prowadzonej w Polsce i Anglii. Posiadamy doświadczenie inżynierskie pozwalające zarządzić cyklem produktu od jego pierwszego szkicu aż po proces produkcyjny. Spółka posiada własne urządzenia do druku 3D oraz wtryskarki 1 i 2 komponentowe.

Aktualnym celem spółki jest produkcja, promocja oraz sprzedaż minimalistycznych produktów do dbania o ciało pod marką Clevebe /klivːbi/. Równocześnie prowadzimy rozwój 3 nowych produktów, które będą produkowane w kolejnych latach.