Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor

SPECTRE SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

5 00010 000 brutto / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • optymalizacja modelu pod kątem produkcji masowej

  • pomoc w zaprojektowaniu linii technologicznej do produkcji drona Spectre-1

  • analiza dokumentacji projektowej oraz wprowadzanie poprawek/modyfikacji

Nasze wymagania

  • doświadczenie w konstrukcjach (preferowanie lotniczych)

  • rozumienie zagadnień kompozytowych

  • doświadczenie w projektowaniu w SolidWorks lub NX

  • znajomość zagadnień aerodynamicznych

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Jako firma Spectre Solutions zajmujemy się budową nowoczesnych systemów dronowych. Nasza konstrukcja VTOL należy do najbardziej złożonych konstrukcji dronowych w Polsce (łączymy układy pionowzlotu i samolotu). Oferujemy pracę pełną wyzwań ale także satysfakcji.

Do naszego zespołu poszukujemy konstruktorów z doświadczeniem w lotnictwie. Obecnie przygotowujemy nasze prototypy do produkcji.

Przewiń do profilu firmy

Bardzo prosimy o przesyłanie wraz z CV dostępu do przykładowych projektów w portfolio.