Ta oferta pracy jest nieaktualna od 121 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konstruktor ds. Pokładowych Systemów Elektrycznych i Awionicznych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-02-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PZL "WARSZAWA-OKĘCIE" S.A., producent samolotów z długoletnią tradycją, obecnie należy do GRUPY AIRBUS, największej w Europie i jednej z największych na świecie firm sektora lotniczego, kosmicznego i obronnego. Zakres działalności firmy obejmuje: kooperację międzynarodową w zakresie produkcji struktur lotniczych, produkcję komponentów z sektora kosmicznego, produkcję samolotów wojskowych, Centrum Serwisowe C-295M, usługi projektowe i agrolotnicze.

    Obecnie poszukujemy pracownika do pracy w Biurze Konstrukcyjnym (k.o. Systemy Elektryczne i Awioniczne) na stanowisko:

    Konstruktor ds. Pokładowych Systemów
    Elektrycznych i Awionicznych
    Miejsce pracy: Warszawa

    Podstawowe zadania:

    • Opracowywanie prototypowej dokumentacji konstrukcyjnej w zakresie doboru agregatów samolotu i ich montażu, projektowanie instalacji pokładowych - schematy elektryczne, projektowanie wiązek elektrycznych i ich instalacja na samolocie.
    • Udział w wykonaniu dokumentacji eksploatacyjnej prototypów w zakresie systemów elektrycznych i ich instalacja na samolocie.
    • Nadzorowanie budowy prototypu, prób stoiskowych i w locie, określanie wytycznych do prób w zakresie systemów elektrycznych i awionicznych.

    Od pracownika na tym stanowisku oczekujemy:

    • Wykształcenia wyższego technicznego, najchętniej o specjalizacji inżynier awionik (bądź średniego: technik elektronik).
    • Znajomości schematów elektrycznych, zagadnień z zakresu elektroniki i elektrotechniki, przyrządy pilotażowe, lotnicze systemy nawigacyjne i radiokomunikacyjne.
    • Dobrej znajomości j. angielskiego.
    • Znajomości programów: CATIAv5, Autocad, MS Office.
    • Mile widziane doświadczenie w obszarze projektowania systemów pokładowych.

    Osobie zatrudnionej oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
    • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (abonament medyczny, kartę Multisport, dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego i inne).
    • Grupowe ubezpieczenie na życie.
    • Dobrą atmosferę pracy w ambitnym zespole.
    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w j. polskim klikając w przycisk Aplikuj.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zawarcie klauzuli zawierającej zgodę na przetwarzanie danych.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )