Logo Pracuj.pl

Konstruktor - dział Budowa Maszyn

Haberkorn Sp. z o.o.O firmie

Haberkorn Sp. z o.o.

Powstańców Śląskich 238

Skrzyszów (pow. wodzisławski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie konstrukcji na bazie profili aluminiowych
  • sporządzanie i aktualizowanie wszelkiej dokumentacji konstrukcyjnej (2D/3D CAD)
  • przygotowywanie ofert handlowych, kalkulacje sprzedażowe
  • wsparcie techniczne przedstawicieli handlowych
  • kontakt z klientami oraz dostawcami
  • implementacja nowych rozwiązań technicznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechaniczne)
  • praktyczna znajomość obsługi oprogramowania SolidWorks
  • znajomość zagadnień mechaniki maszyn i urządzeń
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • wysokie zaangażowanie, dyspozycyjność, komunikatywność
  • zdolność kreatywnego i samodzielnego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • ciekawą pracę w renomowanej, stabilnej finansowo, międzynarodowej firmie
  • forma zatrudnienia - umowa o pracę
  • realizację samodzielnych i odpowiedzialnych zadań
  • pracę w młodym dynamicznym zespole
  • przyjazną atmosferę
  • konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie zależne od doświadczenia

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • korporacyjna karta kredytowa
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne

Haberkorn Sp. z o. o., jako przedstawiciel międzynarodowego holdingu Haberkorn Group, jest obecny na polskim rynku od 2005 roku. W tym czasie udało się nawiązać współpracę z wieloma Klientami z różnych branż przemysłu na terenie całej Polski w zakresie dostaw części maszyn oraz konstrukcji z profili aluminiowych.

ul. Powstańców Śląskich 44-348 Skrzyszów

T: +48 32 4597 999, F: +48 32 4597 998

www.haberkorn.pl

www.haberkorn.com

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.

Konstruktor - dział Budowa Maszyn, Powstańców Śląskich 238, Skrzyszów (pow. wodzisławski)