Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor – Dział R&D

VSHAPER Sp. z o.o.

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Konstruowanie maszyn i podzespołów maszyn sterowanych numerycznie (środowisko SolidWorks)

  • Tworzenie rysunków technicznych

  • Wybór technologii produkcji poszczególnych podzespołów

  • Tworzenie instrukcji montażowych dla zespołów produkcyjnych

  • Współpraca z zespołem Konstruktorów Elektroników oraz Programistów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne(Mechanika i Budowa Maszyn lub podobne: automatyka i robotyka , mechatronika) Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znajomość zasad konstrukcji i budowy maszyn

  • Znajomość zasad tworzenia dokumentacji technicznej

  • Umiejętność projektowania z uwzględnieniem technologii wytwarzania(obróbka skrawaniem, cięcie laserowe, spawanie, klejenie itd.)

  • Dobra znajomość normaliów i umiejętność korzystania z nich

  • Umiejętność podejmowania decyzji

  • Kreatywność i samodzielność w projektowaniu

  • Elastyczność w działaniu

Mile widziane

  • Wiedza i doświadczenie z zakresu projektowania robotów, zautomatyzowanych linii produkcyjnych lub urządzeń pracujących w podwyższonych temperaturach

  • Wiedza z zakresu druku 3D w technologii osadzania stopionego filamentu

  • Doświadczenie w produkcji lub/i projektowaniu maszyn

To oferujemy

  • Umowa o pracę,

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Spotkania integracyjne

  • Przyjazna atmosferę

Grupa Verashape to generalny dystrybutor oprogramowania firmy Hexagon Production Software, Dassault System oraz wiodący producent drukarek 3D działający już od ponad 20 lat na polskim oraz rynkach zagranicznych.

Przewiń do profilu firmy

Firma VSHAPER Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.