Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor działu R&D

KABAT TYRE Sp. z o.o. Sp. J.

  • Gumowa 6
    Budzyń (pow. chodzieski), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Gumowa 6

Budzyń (pow. chodzieski)

Firma produkcyjna z branży motoryzacyjnej KABAT TYRE poszukuje pracowników na stanowisko:

Zadania, które przed Tobą postawimy:

  • Projektowanie nowych maszyn i modernizacja istniejącego parku maszynowego,
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej i jej aktualizacja,
  • Tworzenie dokumentacji nowych maszyn wraz z doborem podzespołów i materiałów,
  • Wykonywanie obliczeń, analiz ryzyka i instrukcji obsługi,
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych,
  • Współpraca z technologami w zakresie uzgodnienia wymagań.

 Idealny kandydat powinien spełniać następujące wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek mechanika i budowa maszyn lub pokrewne),
  • Doświadczenie zawodowe (preferowane w dziale projektów, R&D),
  • Obsługa programów komputerowych wspomagających projektowanie (CAD/CAM, AutoCad, Inventor, SolidWorks),
  • Umiejętność obsługi programów komputerowych z pakietu MS Office 365,
  • Wiedza z zakresu prowadzenia projektów,
  • Umiejętność doboru materiałów,
  • Umiejętność przygotowywania dokumentacji technicznej,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Co mamy dla Ciebie?

  • Pełną wyzwań pracę w nieustannie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Solidny proces wdrożenia, a w późniejszym czasie dużą samodzielność i swobodę przy realizacji powierzonych zadań,
  • Klarowną ścieżkę rozwoju kariery zawodowej,
  • Dostęp do unikalnej wiedzy, szereg szkoleń wspierających rozwój zawodowy i kompetencji,
  • Rodzinną atmosferę, pracę w warunkach partnerstwa i koleżeństwa
  • Benefity (dofinansowanie do posiłków w firmowej stołówce, możliwość przystąpienia na korzystnych warunkach do ubezpieczenia grupowego).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV  wraz z dokładnym opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach klikając w przycisk aplikowania.

         Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne