Oferta pracy

Konstruktor elektronik/automatyk

PCO S.A.O firmie

PCO S.A.

Jana Nowaka-Jeziorańskiego 28

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Udział w opracowaniu nowych konstrukcji

  • Projektowanie i programowanie precyzyjnych układów serwomechanizmów

  • Rozwijanie konstrukcji istniejących

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej i konstrukcyjnej

  • Opracowywanie dokumentacji badawczej i sprawozdawczej w zakresie wykonywanych prac.

  • Współpraca z zespołem specjalistów w zakresie realizacji projektu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne II stopnia, o specjalności elektronika, automatyka lub mechatronika

  • doświadczenie w sterowaniu silnikami DC i BLDC

  • praktyczne umiejętność projektowania i analizy układów regulacji silników

  • doświadczenie w projektowaniu obwodów cyfrowych i analogowych

  • znajomość podstawowych cyfrowych protokołów (RS-232, CAN, RS-485, I2C, SPI, UART)

  • umiejętności pracy z oprogramowaniem CAD (Altium)

  • umiejętności programowania mikrokontrolerów w języku C

  • doświadczenie w programowaniu w C/C++, znajomość Microsoft Visual Studio

  • mile widziana znajomość kontrolerów DSP Texas Instruments

  • umiejętność efektywnego posługiwania się systemami kontroli wersji SVN

  • język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej i prowadzenie bieżącej korespondencji,

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie oraz bardzo dobre warunki pracy,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • kartę Benefit MultiSport,

  • atrakcyjne benefity

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne