Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konstruktor Elektronik

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 03.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma SOFTBLUE S.A. w związku z realizacją innowacyjnego projektu: „Zaprojektowanie i konstrukcja rodziny bezzałogowych statków latających o specjalnym przeznaczeniu” wraz z Wojskowymi Zakładami Lotniczymi Nr 2 S.A. w Bydgoszczy poszukuje do pracy specjalistów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Opis stanowiska:

    • Osoba na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za opracowywanie konstrukcji elektronicznych oraz dokumentacji technicznej elementów składowych platform do wykonywania pomiarów środowiskowych oraz misji dla bezzałogowych statków powietrznych.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (mgr inż.), preferowany kierunek studiów: elektronika i telekomunikacja, elektrotechnika, mechatronika, fizyka techniczna lub zbliżony co do wymagań,
    • Wiedza z zakresu projektowania cyfrowych i analogowych układów elektronicznych,
    • Projektowanie PCB przy użyciu oprogramowania Altium Designer lub innego o podobnej specyfice,
    • Umiejętność uruchamiania i testowania układów elektronicznych oraz posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
    • Wykonywanie dokumentacji technicznej oraz raportowanie wykonywanych prac,
    • Samodzielność na stanowisku pracy,
    • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej i norm.

    Mile widziane:

    • Umiejętność programowania mikrokontrolerów w językach C/C++,
    • Znajomość platform tj. Arduino, Raspberry Pi,
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku jako konstruktor,
    • Wiedza i doświadczenie z zakresu budowy robotów sumo,
    • Znajomość zagadnień związanych z modelarstwem RC,
    • Wiedza z zakresu kompatybilności elektromagnetycznej.

    Oferujemy:

    • Pracę w młodym i prężnym zespole,
    • Styczność z nowoczesną technologią,
    • Tryb pracy: stacjonarny, 1-zmianowy,
    • Forma współpracy: umową o pracę.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    SOFTBLUE SA
    ul. Zamoyskiego 2b
    85-063 Bydgoszcz

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 Nr 101 poz. 926 z późn. zm.).”