Ta oferta pracy jest nieaktualna od 476 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konstruktor Elektronik - Dział Badań i Rozwoju

  • Piaseczno, Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-02-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Wamtechnik Sp. z o.o. specjalizuje się w dostarczaniu autonomicznych źródeł zasilania opartych o akumulatory i baterie. Na polskim rynku profesjonalnych źródeł zasilania jesteśmy od 1992 r.

    Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

    KONSTRUKTOR ELEKTRONIK
    w Dziale Badań i Rozwoju

    Miejsce pracy: Piaseczno k/Warszawy
    Nr ref.: E/02/2017

    ZADANIA:

    • Opracowywanie projektów konstrukcji nowych wyrobów (układów elektronicznych mających zastosowanie w pakietach bateryjnych),
    • Prowadzenie dokumentacji technicznej według wytycznych wewnętrznych lub wytycznych klientów,
    • Prowadzenie procesów weryfikacji prototypów,
    • Wdrażanie nowych produktów elektronicznych w standardowe procesy produkcyjne firmy,
    • Opracowywanie i uaktualnianie dokumentacji technicznej,
    • Nadzór nad wykonywaniem prototypów,
    • Monitoring nowych rozwiązań chemicznych źródeł prądu, pojawiających się na rynku, współkreowanie nowych trendów rozwoju,
    • Prowadzenie i rozwijanie projektów związanych z systemami bateryjnymi,
    • Tworzenie specyfikacji materiałowych i specyfikacji technicznych,
    • Sporządzanie kalkulacji projektowych na podstawie specyfikacji materiałowych,
    • Projektowanie oraz  testowanie systemów zarządzania baterią (BMS),
    • Programowanie układów scalonych zgodnie z wymaganiami projektu,
    • Wsparcie techniczne działu sprzedaży, ofertowania i zakupów,
    • Kontrola nad nowo wdrożonymi procesami produkcyjnymi.

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (elektronik, elektryk ze znajomością zagadnień projektowania układów elektroniki) – ukończone lub ostatni rok,
    • Znajomość środowiska Altium Designer lub podobnego,
    • Wiedza z zakresu projektowania układów cyfrowych i analogowych,
    • Znajomość zasad projektowania układów elektronicznych oraz obwodów drukowanych,
    • Umiejętność obsługi sprzętu laboratoryjnego (oscyloskop, multimetr, zasilacz),
    • Umiejętność lutowania elementów SMT oraz THT,
    • Znajomość j. angielskiego w stopniu dobrym,
    • Umiejętnością czytania rysunku technicznego,
    • Umiejętność rozwiązywania problemów, dobra organizacja pracy,
    • Kreatywność, umiejętność pracy w grupie.

    DODATKOWE ATUTY:

    • Doświadczenie w konstrukcjach mechaniczno-elektrycznych,
    • Znajomość języka C++ oraz środowiska LabView/LabWindows,
    • Znajomość programowania mikrokontrolerów opartych na architekturze ARM,
    • Wiedza z zakresu architektury systemów pomiarowych oraz testowania układów elektronicznych,
    • Komunikatywna znajomością języka niemieckiego,
    • Ukierunkowanie na klienta i wysokie kompetencje komunikacyjne.

    OFERUJEMY:

    • Pracę w instytucji będącej liderem branży,
    • Zatrudnienie na umowę o pracę,
    • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i wyników pracy,
    • System szkoleń,
    • Narzędzia niezbędne do wykonywania zadań,
    • Szkolenia językowe i atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych,
    • Możliwość nabycia i rozszerzenia wiedzy technicznej,
    • Dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych,
    • Praca w międzynarodowym środowisku z liderami rynkowymi.

    Osoby zainteresowane niniejszym ogłoszeniem proszone są o przesłanie swoich aplikacji, zawierających cv i list motywacyjny ze wskazaniem numeru referencyjnego w temat
    za pomocą przycisku APLIKUJ.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.)